reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal z urządzeniem Apple TV 4K w ofercie

dodano: 2018-05-14 14:42 | aktualizacja: 2018-05-14 16:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Canal+/satkurier.pl

Apple TV 4K Canal+ UHD Grupa Canal+ zaoferuje swoim abonentom we Francji urządzenie Apple TV 4K. Za jego pomocą będą mogli uzyskać oni dostęp nie tylko do kanałów na żywo, ale także do treści wideo, w tym takich w rozdzielczości 4K i HDR, oraz szeregu aplikacji, takich jak Apple Music, Siri i innych. Dotychczasowi i nowi abonenci Canal będą mogli zyskać podczas użytkowania myCanal na urządzeniu OTT Apple TV 4K zupełnie nowe doświadczenia.

Apple TV 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupa Canal+ będzie dystrybuować Apple TV 4K bezpośrednio do swoich klientów stosując przy tym takie same warunki wynajmu jak w przypadku własnych dekoderów. Apple TV 4K będzie dostępny w ofercie francuskiej platformy Canal od 17 maja 2018 roku w cenie 6 euro miesięcznie. Urządzenie opiera się na układzie A10X Fusion - tym samym co iPad Pro - i zapewnia niezwykle ostre i realistyczne obrazy.

Aplikacja myCanal ma ponad 13 mln pobrań na urządzenia mobilne i 1 mln użytkowników dziennie. Będzie fabrycznie zainstalowana na Apple TV 4K dla klientów Canal, zapewniając dostęp do wszystkich treści na żywo i na życzenie, w tym ponad 10.000 filmów, seriali, wydarzeń sportowych i najważniejszych dokumentów oraz wszystkie powiązane funkcje.
 

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować Apple TV 4K i naszą wyjątkową ofertę programów milionom naszych abonentów we Francji. Oferta Canal dociera do niemal jednego na pięć francuskich gospodarstw domowych, a dzięki zaletom myCanal możemy przyciągnąć dużą liczbę użytkowników. Apple TV stanowi idealne dopełnienie naszych ekskluzywnych treści premium, zwłaszcza filmów, sportu i naszych oryginalnych produkcji

- powiedział Frank Cadoret, dyrektor generalny Grupy Canal+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Triax TTW 006

Nowy, podwójny konwerter Triax TTW 006 o wsp. szumów 0,3dB...

69 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/6

Multiswitch Opticum 5/6 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

150 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388N do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie na odległość sygnału...

699 zł Więcej...
reklama