reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraińska EU Music naruszyła czas żałoby

dodano: 2018-05-14 19:21
autor: RO | źródło: mediananny.com

płonąca świeca Ukraińska stacja telewizyjna EU Music, emitująca głównie teledyski, została skontrolowana przez Narodową Radę ds. telewizji i radia za naruszenia odnotowane w Dniu Pamięci 75. rocznicy koriukiwskiej tragedii (1 marca). Za decyzją głosowali wszyscy członkowie krajowego regulatora. EU Music jest dystrybuowana w sieciach kablowych i IPTV na Ukrainie.

EU Music


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nieplanowany monitoring Narodowej Rady ujawnił brak minuty ciszy o godz. 12:00 oraz symbolu „płonącej świecy” w czasie przerw reklamowych. Nie jest znana przyczyna, dlaczego wyniki weryfikacji ogłoszono dopiero teraz.

Kanał EU Music nie spełnił wymagań stawianych krajowym nadawcom, a tym samym dotrzymał towarzystwa innemu nadawcy ZIK, który też został skontrolowany bez zapowiedzi.

Koriukiwska tragedia to masowe ludobójstwo w miejscowości Koriukiwka w obwodzie czernihowskim Ukrainy. Do zdarzenia doszło w dniach 1-2 marca 1943 roku z oddziałami SS, ukraińskiej policji pomocniczej i żołnierzami węgierskiej 105. dywizji generała-lejtnanta Zołtana Jogana Ałdia-Papa. W wyniku akcji zginęło około 6700 ludzi, co czyni wydarzenie kilka razy większym od znanych masowych zabójstw w białoruskiej wsi Chatyń, czeskiej Lidice i francuskiej Oradour-sur-Glane.

Źródło: mediananny.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama