reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Konkurs na wolne miejsca w ukraińskiej DVB-T2

dodano: 2018-05-14 20:07
autor: RO | źródło: mediananny.com

DVB-T2 Zeonbud Ukraina Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji i radia, będąca odpowiednikiem KRRiT w Polsce, ogłosiła konkurs dla nadawców regionalnych na wolne miejsce w multipleksie MX-5 naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2. Przetarg obejmie 91 kanałów telewizyjnych w 73 miejscowościach kraju. Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się 29 czerwca i potrwa do 30 lipca, a podsumowanie wyników nastąpi do 28 września. Multipleksem MX-5 zarządza firma Zeonbud.

antena naziemna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nie ma specjalnych warunków do wzięcia udziału w konkursie, ale stawiane są podstawowe wymagania według obowiązującego ukraińskiego prawodawstwa. Nadawca powinien emitować odpowiednią ilość treści w języku ukraińskim, umieszczać ważne społecznie programy lokalne, programy dla dzieci, uczestniczyć w kampaniach informacyjnych dotyczących przejścia na sygnał cyfrowy i nie prowadzić retransmisji programów innych nadawców.

MX-5 ma zasięg ogólnokrajowy. Obecnie multipleks transmituje 7 z możliwych 8 kanałów telewizyjnych MPEG-4 z jakością SD. Są to kanały Mega, Piksel TV, XSport, NLO TV, 2+2, ZIK i Espreso TV.

Źródło: mediananny.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii DVB-T2


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388 Dongle do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału HDTV np....

730 zł Więcej...
reklama