reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jak oglądać mundial w 4K? [wideo]

dodano: 2018-05-14 17:44 | aktualizacja: 2018-05-17 14:35
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

 TVP 4K Canal+ 4K Ultra HD Sprawdziły się przypuszczenia, że Iwanowi brakuje meczów mundialu w 4K. Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami platforma nc+ uruchomiła kampanię „Czego brakuje Iwanowi?”, zapowiadając, że więcej będzie wiadomo już 15 maja. W międzyczasie Telewizja Polska poinformowała, że planuje uruchomić kanał TVP 4K, w którym pokaże większość meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji, a nc+ zapowiedziała start Canal+ 4K Ultra HD.

nc+ TVP 4K CANAL+ UHD Ultra HD 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po raz pierwszy w Polsce mundial będzie można oglądać w rozdzielczości 4K. Wszystkie 64 mecze w 4K będą mogli zobaczyć abonenci platformy nc+ w kanałach TVP 4K i Canal+ 4K Ultra HD (ten drugi pokaże 12 meczów*, w tym finał). TVP 4K i Canal+ 4K Ultra HD będą dostępne również dla abonentów IPTV Orange z dekoderem 4K.

TVP 4K i Canal+ 4K Ultra HD będą dostępne bez dodatkowych opłat dla abonentów nc+ z pakietem Canal+. Oczywiście odbiór w 4K wymaga sprzętu 4K, takiego jak telewizor 4K i dekoder 4K UltraBOX+ lub moduł CAM nc+ z nową kartą Cayman (nie Cameleon).

Zatem osoby, które są zainteresowane oglądaniem meczów mundialu w 4K, powinny spełnić następujące warunki:
  • posiadać telewizor 4K,
  • stać się abonentem nc+ z pakietem Canal+ i dekoderem 4K UltraBOX+ lub modułem CAM, lub stać się abonentem Orange TV z ofertą światłowodową i dekoderem 4K.

Aktualizacja:
17 maja br. Orange Polska ogłosiło, że również pokaże cały mundial w 4K, dołączając do swojej oferty światłowodowej nie tylko kanał TVP 4K, ale także Canal+ 4K Ultra HD.

Canal+ 4K Ultra HD to nowy kanał premium w ofercie platformy nc+, na którym transmitowane będą wybrane wydarzenia sportowe, w tym m.in. mecze Mundialu 2018 oraz hity filmowe, seriale, produkcje oryginalne Canal+, widowiska muzyczne i programy dokumentalne w najwyższej jakości obrazu 4K.

TVP 4K to kanał Telewizji Polskiej w rozdzielczości 4K. Po raz pierwszy w historii kibice w Polsce będą mogli oglądać w TVP mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w standardzie UHD.

* 8 spotkań grupowych, w tym Niemcy – Szwecja, Portugalia – Hiszpania, Dania – Francja, Argentyna – Chorwacja, Brazylia – Szwajcaria, Anglia – Belgia, Urugwaj – Rosja, Kolumbia – Japonia; jeden mecz 1/8 finału, jeden ćwierćfinał, jeden półfinał oraz finał
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...