reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jak oglądać mundial w 4K? [wideo]

dodano: 2018-05-14 17:44 | aktualizacja: 2018-05-17 14:35
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

 TVP 4K Canal+ 4K Ultra HD Sprawdziły się przypuszczenia, że Iwanowi brakuje meczów mundialu w 4K. Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami platforma nc+ uruchomiła kampanię „Czego brakuje Iwanowi?”, zapowiadając, że więcej będzie wiadomo już 15 maja. W międzyczasie Telewizja Polska poinformowała, że planuje uruchomić kanał TVP 4K, w którym pokaże większość meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji, a nc+ zapowiedziała start Canal+ 4K Ultra HD.

nc+ TVP 4K CANAL+ UHD Ultra HD 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po raz pierwszy w Polsce mundial będzie można oglądać w rozdzielczości 4K. Wszystkie 64 mecze w 4K będą mogli zobaczyć abonenci platformy nc+ w kanałach TVP 4K i Canal+ 4K Ultra HD (ten drugi pokaże 12 meczów*, w tym finał). TVP 4K i Canal+ 4K Ultra HD będą dostępne również dla abonentów IPTV Orange z dekoderem 4K.

TVP 4K i Canal+ 4K Ultra HD będą dostępne bez dodatkowych opłat dla abonentów nc+ z pakietem Canal+. Oczywiście odbiór w 4K wymaga sprzętu 4K, takiego jak telewizor 4K i dekoder 4K UltraBOX+ lub moduł CAM nc+ z nową kartą Cayman (nie Cameleon).

Zatem osoby, które są zainteresowane oglądaniem meczów mundialu w 4K, powinny spełnić następujące warunki:
  • posiadać telewizor 4K,
  • stać się abonentem nc+ z pakietem Canal+ i dekoderem 4K UltraBOX+ lub modułem CAM, lub stać się abonentem Orange TV z ofertą światłowodową i dekoderem 4K.

Aktualizacja:
17 maja br. Orange Polska ogłosiło, że również pokaże cały mundial w 4K, dołączając do swojej oferty światłowodowej nie tylko kanał TVP 4K, ale także Canal+ 4K Ultra HD.

Canal+ 4K Ultra HD to nowy kanał premium w ofercie platformy nc+, na którym transmitowane będą wybrane wydarzenia sportowe, w tym m.in. mecze Mundialu 2018 oraz hity filmowe, seriale, produkcje oryginalne Canal+, widowiska muzyczne i programy dokumentalne w najwyższej jakości obrazu 4K.

TVP 4K to kanał Telewizji Polskiej w rozdzielczości 4K. Po raz pierwszy w historii kibice w Polsce będą mogli oglądać w TVP mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w standardzie UHD.

* 8 spotkań grupowych, w tym Niemcy – Szwecja, Portugalia – Hiszpania, Dania – Francja, Argentyna – Chorwacja, Brazylia – Szwajcaria, Anglia – Belgia, Urugwaj – Rosja, Kolumbia – Japonia; jeden mecz 1/8 finału, jeden ćwierćfinał, jeden półfinał oraz finał
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...