reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

RMF i EmiTel z nową, 10-letnią umową

dodano: 2018-05-16 14:52 | aktualizacja: 2018-05-16 15:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: EmiTel

RMF FM Spółki Radio Muzyka Fakty Grupa RMF oraz EmiTel podpisały w dniu 16 maja br. 10-letnią umowę o świadczenie usług emisji ogólnopolskiej sygnału radiowego programu RMF FM. Spółki współpracują ze sobą od wielu lat.

RMF FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwsze emisje sygnału RMF FM, z masztów należących do EmiTela, zostały uruchomione w 1994 roku. Poprzednia umowa pomiędzy spółkami obowiązywała od lipca 2008 roku.
 

RMF FM jest od wielu lat liderem pod względem słuchalności wśród stacji radiowych w Polsce. Nasz sukces zawdzięczamy wyjątkowej ofercie programowej oraz wysokiej dostępności sygnału, który dociera do naszych słuchaczy dzięki dobrej współpracy z firmą EmTtel. Za nami kilka miesięcy negocjacji, które pomimo że był twarde, przebiegały w partnerskiej atmosferze. Jestem przekonany, że warunki współpracy w nowej umowie są korzystne dla obu stron

- powiedział Kazimierz Gródek, prezes zarządu Radio Muzyka Fakty Grupa RMF.

Nowa umowa pomiędzy stronami została zawarta na czas obowiązywania koncesji dla programu RMF FM i obejmuje emisję z 52 stacji nadawczych spółki EmiTel zlokalizowanych na terenie całego kraju. Obok emisji programu RMF FM współpraca została rozszerzona o nowe elementy. EmiTel zapewni m.in. dodatkowe zabezpieczenia sieci dosyłowej i nadawczej w urządzenia rezerwowe oraz alternatywne obiekty nadawcze na czas przerw konserwacyjno-remontowych. Umowa zawiera także możliwość prezentacji treści multimedialnych Grupy RMF FM na platformie telewizji hybrydowej HbbTV na MUX 8, którego operatorem jest EmiTel.
 

Współpracujemy z Grupą RMF niemal od początku istnienia rozgłośni dlatego możliwość kontynuacji współpracy bardzo mnie cieszy. Nasze relacje oparte są od lat na wzajemnym zaufaniu, którego nie byłoby gdyby nie wysoka jakość usług, o które nasz zespół dba każdego dnia. Wierzę, że to profesjonalizm i korzystne warunki dla nadawcy stały się podstawą decyzji RMF o zawarciu umowy z EmiTel na okres kolejnych dziesięciu lat

- powiedział Andrzej Kozłowski, prezes EmiTela.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...

Antena Laminas OFC-1200 AE

Antena epoksydowa 1,3m z zawieszeniem AE na 1 satelitę -...

570 zł Więcej...

Antena DVB-T NeoHD LTE

Antena zewnętrzna do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/T2 oraz programów...

89 zł Więcej...
reklama