reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał R1 Extra zakończył emisję

dodano: 2018-05-16 19:15
autor: RO | źródło: satkurier.pl

R1 Extra Niemiecka spółka Dialog Media GmbH & Co. KG, znana z rozwijania rosyjskojęzycznych kanałów telewizyjnych w Europie, przerwała emisję jednego z nich. Kanał R1 Extra nie jest już dostępny w nieszyfrowanym przekazie satelitarnym (FTA). Przyczyny zawieszenia projektu nie są podawane oficjalnie.

R1 Extra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
R1 Extra uruchomiono 1 marca 2017 roku, pierwotnie z satelity Eutelsat Hot Bird 13E (13,0°E). Na antenie emitowany był magazyn Express Shop, którego specjalizacją była telesprzedaż różnego rodzaju towarów – od produktów dla zdrowia i urody po ekskluzywne urządzenia. Ponadto były też seriale i filmy. Prawdopodobnie projekt R1 Extra nie osiągnął progu rentowności. Express Shop jest nadal emitowany w głównym kanale R1 (Russkij Pierwyj).

Przekaz R1 Extra nadawano z tp. 27 satelity Astra 1N (19,2°E) o częstotliwości 11,612 GHz, pol. H (SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK). W multipleksie pozostaje dostępny kanał R1.

Strona internetowa r1-tv.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 5/8

Multiswitch Opticum 5/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

170 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

129 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama