reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Family Guy: Głowa rodziny” wraca z 15. sezonem na FOX Comedy

dodano: 2018-05-17 10:43
autor: Jakub Sulisz | źródło: FOX

Family Guy: Głowa rodziny FOX Comedy Fani animacji mogą przygotować się na nie lada gratkę, ponieważ już 19 maja o godz. 22:00 będą mogli cieszyć się aż czterema odcinkami 15. sezonu „Family Guy: Głowa rodziny"! Pierwszy odcinek tego sezonu jest zarazem 270. odcinkiem produkcji! Co tym razem wydarzy się w przedziwnej i pełnej niespodzianek rodzinie Griffinów?

Family Guy: Głowa rodziny FOX Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zwykle będzie się działo, bo rodzina Petera nie potrafi usiedzieć w miejscu i zawsze musi wplątać się w jakieś dziwne sytuacje. 

Brian i Stewie udają się do opuszczonego zakładu dla psychicznie chorych w poszukiwaniu inspiracji do nowego filmu grozy. W końcu przypadkowo zabijają człowieka, ponieważ wydaje im się, że ten bierze ich na zakładników. Targani poczuciem winy, starają się przerzucić morderstwo na kogoś innego. Po za tym Peter zostanie kierowcą Ubera, natomiast Quagmire, sąsiad rodziny Griffinów, odkryje Tindera i stanie się żigolo. Widzowie będą również świadkami tego, jak Chris staje się gwiazdą baseballu. Gdyby tego było mało, Peter wstąpi do ruchu antyszczepionkowego oraz dowie się, że w przeszłości odwiedził bank nasienia. Jakie informacje tam zbierze? Dodatkowo, co stanie się, gdy znany footballista, Robbie Gronkowski, wprowadzi się niedaleko Griffinów ze swoim imprezowym autobusem? To wszystko wyjaśni się w sezonie piętnastym!
 

Produkcja Setha MacFarlane’a zaskarbiła sobie serca wielu fanów na całym świecie, choć znalazły się i takie kraje, które całkowicie zabroniły jego emisji ze względu na kontrowersyjne treści - serial jest zakazany w Chinach, Egipcie, Indiach, Iranie, Korei Południowej, Malezji, RPA, Tajlandii, Wietnamie i na Tajwanie.To jednak nie zniechęca jego twórcy, który na pytanie, jak długo zamierza tworzyć Family Guy: Głowę rodziny, odpowiedział: 

Myślę, że w tym momencie jest to już głównie kwestia tego, jak długo ludzie będą chcieli oglądać ten serial i jak długo będziemy mieli widownię. To od naszych fanów, których jest całkiem sporo na całym świecie, zależy to wszystko, nad czym pracujemy od tylu lat. Mi się to nie znudzi i mogę to robić jeszcze przez wiele lat.
 

15. sezon Family Guy: Głowa rodziny będzie można oglądać już w sobotę 19 maja od godz. 22:00 na FOX Comedy

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...
reklama