reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera 3. sezonu serialu „Kraina Bezprawia” w AMC

dodano: 2018-05-25 16:48
autor: Jakub Sulisz | źródło: AMC

3. sezon serialu „Kraina Bezprawia” AMC Postapokaliptyczny serial sztuk walki „Kraina bezprawia” (ang. „Into the Badlands”) powróci z 3. sezonem w poniedziałek 18 czerwca o 22:00, wyłącznie na kanale AMC. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o tej samej porze.

3. sezon serialu „Kraina Bezprawia” AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W 3. sezonie Sunny (Daniel Wu, Tomb Rider), który żyje w ukryciu, będzie starał się zapewnić byt swojemu nowonarodzonemu synowi, Henry’emu, osieroconemu przez matkę – Veil. Dopiero gdy Henry zapada na tajemniczą chorobę, Sunny postanawia połączyć siły z Bajie’im (Nick Frost, Wysyp żywych trupów) i powrócić do Krainy bezprawia, gdzie Wdowa (Emily Beecham, Daphne) i baronowa Chau (Eleanor Matsuura, Wonder Woman) dalej zmagają się ze sobą w przedłużającej się wojnie, która zdestabilizowała cały region. Wdowa, która nie może już liczyć ani na pomoc Tildy (Ally Ioannides, Parenthood), ani Walda (Stephen Lang, Avatar), musi połączyć siły z Lydią (Orla Brady, Fringe: Na granicy światów) i Nathanielem Moonem (Sherman Augustus, Westworld), niegdysiejszym Regentem, który wskutek starcia z Sunnym oraz Bajie’im stracił rękę w 2. sezonie. Dopiero kiedy tajemniczy przywódca Nomadów, znany jako Pilgrim (Babou Ceesay, Guerilla), przybędzie do Krainy bezprawia z misją przywrócenia potęgi Azry oraz zaprowadzenia nowej ery pokoju, dawni wrogowie będą musieli zawrzeć przymierze, by uchronić się przed zagrożeniem.  
 

W obsadzie zobaczymy także Aramisa Knighta (Gra Endera) wcielającego się w postać M.K., Lorraine Toussaint (Orange is the New Black) w roli Cressidy, Ellę-Rae Smith (Klika) jako Nix, Lewisa Tana (Iron Fist) w roli Gaiusa, a w postać Castora wcieli się Dean-Charles Chapman (Gra o Tron). 

„Kraina bezprawia” to serial produkcji AMC Studios. Producentami wykonawczymi, scenarzystami oraz twórcami serialu są Alfred Gough i Miles Millar (Smallville) oraz mający na swoim koncie nominacje do Oscara producenci Stacey Sher (Django) i Michael Shamberg (Contagion: Epidemia strachu) a także David Dobkin (Sędzia), Stephen Fung (Tai Chi Zero), Michael Taylor (Szpiedzy z Waszyngtonu) oraz Daniel Wu. 
 

Premiera 3. sezonu „Krainy bezprawia” wyłącznie na kanale AMC, w poniedziałek 18 czerwca o 22:00. 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 5/6

Multiswitch Opticum 5/6 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

150 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth S1

Odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum do współpracy z...

179 zł Więcej...

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...
reklama