reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Na Słowacji z kanałem Eurosport 4K. Kiedy w Polsce?

dodano: 2018-05-27 17:24 | aktualizacja: 2018-05-28 13:00
autor: Janusz Sulisz | źródło: Antik.sk

Eurosport 4K Roland Garros Franch Open Transmisja Eurosportu z Roland Garros w Ultra HD będzie dostępna dla abonentów Antik Telecom na Słowacji - to pierwsza taka transmisja Eurosportu 4K w Europie Środkowej. Od 29 maja kanał Eurosport 4K zostanie udostępniony Antik Telecom wyłącznie w po światłowodzie - nie będzie emisji z satelity. Kiedy Eurosport 4K w Polsce?

Antik_telekom_dekoder_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na Słowacji będzie to pierwszy raz w historii, gdy ważne wydarzenie sportowe będzie transmitowane w 4K jako część komercyjnego pakietu IPTV.

Lucie Bayer, kierownik ds. rozwoju w Eurosporcie na Słowacji, powiedział:

- Eurosport stał się skrótem do innowacji, a nasze relacje w tenisie nie różnią się od siebie - zawsze staramy się przesuwać granice, aby nasz zasięg był bardziej dostępny fanom tenisa. Cieszymy się, że słowaccy fani będą mogli doświadczyć dramatu turnieju Roland Garros w ten sposób, a także, że dostarczamy niezrównaną wartość dodaną naszemu partnerowi biznesowemu Antik Telecom.

Vlastimil Lakatoš, dyrektor ds. usług telewizyjnych w Antik Telecom, dodał:

- Przeniesienie Eurosportu do ultrawysokiej jakości całkowicie pasuje do planu wdrożenia 4K wspieranego przez platformę dostawczą 4K opracowaną przez firmę Antik, która obejmuje streaming OTT, 4K / HDR IPTV i hybrydowe dekodery DVB + IP.

W przypadku Antik Telecom, Eurosport 4K jest czwartym kanałem UHD w ofercie, dostarczanym jako część podstawowego pakietu. Antik Telecom zaczął świadczyć usługi UHD w sierpniu 2017 roku.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama