reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Sport w MUX 3 zamiast TVP Rozrywka?

dodano: 2018-05-28 14:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Dziennik Gazeta Prawna/satkurier.pl

TVP Sport Scenariusz, według którego kanał TVP Sport miałby trafić do MUX 3 naziemnej telewizji cyfrowej na mundial, wydaje się coraz bardziej prawdopodobny. Jak dowiedział się DGP, stacja znajdzie się w tym multipleksie w miejscu kanału TVP Rozrywka. Na razie nie jest jasne, czy TVP Sport zostałby usunięty z MUX 3 zaraz po zamknięciu mistrzostw, czy też pozostałby tam na stałe.

MŚ 2018 Rosja 2018 TVP Telewizja Polska oficjalny nadawca


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP Sport w wersji SD miałaby trafić do MUX 3 zamiast kanału TVP Rozrywka jeszcze przed mundialem, który zostanie otwarty 14 czerwca. Jak podaje DGP, o swoich planach telewizja publiczna zawiadomiła już regulatora medialnego. TVP Sport pozostanie na MUX 3 przynajmniej do końca mundialu, czyli do 15 lipca.

We wtorek, 29 maja br. o godz. 13:00 w siedzibie TVP odbędzie się konferencja prasowa pt. „Mundial 2018 w Telewizji Polskiej”. Zapewne podane podczas niej zostaną dodatkowe informacje na temat transmisji ze zbliżających się mistrzostw świata w Rosji.

Dodajmy, że w MUX 3 naziemnej telewizji cyfrowej dostępne są wyłącznie kanały nadawcy publicznego: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Info HD, TVP3, TVP Kultura, TVP Historia i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

469 zł Więcej...
reklama