reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports wchodzi do Portugalii

dodano: 2018-05-29 13:55 | aktualizacja: 2018-06-06 15:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eleven Sports/satkurier.pl

Eleven Sports Międzynarodowy nadawca Eleven Sports nabył prawa do pokazywania w Portugalii wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA i hiszpańskiej LaLiga Santander. Umowy obowiązują od początku sezonu 2018/19 i dotyczą trzech lat do końca sezonu 2020/21. Tym samym Portugalia staje się dziesiątym rynkiem Eleven Sports po niedawnym nabyciu praw do LaLiga w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Eleven Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwsza umowa obejmuje po 138 meczów Ligi Mistrzów UEFA na sezon, a także Superpuchar Europy UEFA - coroczny mecz pomiędzy zwycięzcami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA. Natomiast druga umowa przewiduje transmisję wszystkich meczów LaLiga Santander.

W nadchodzących tygodniach Eleven Sports ma ogłosić szczegóły na temat sposobów oferowania transmisji Ligi Mistrzów UEFA i LaLiga Santander na portugalskim rynku. Do tej pory prawa te były w posiadaniu Sport TV.
 

- Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nabyliśmy prawa do pokazywania Ligi Mistrzów UEFA i LaLiga w Portugalii, dwóch najważniejszych na świecie rozgrywek piłkarskich, w kraju, który ma ogromną pasję do piłki - powiedział Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy Eleven Sports. - Dzisiejsze informacje, które sygnalizują wejście na kolejny ważny rynek europejski i zarazem nasz dziesiąty rynek na świecie, pomagają napędzać dynamikę w zapewnianiu rozrywki oddanym fanom sportu. Nie możemy doczekać się zaoferowania ekscytującego futbolu na żywo na innowacyjne sposoby, które umożliwią kibicom udział w akcjach jednych z największych rywalizacji na świecie, z najświetniejszymi zespołami i najlepszymi graczami.

Aktualizacja:
Kanały Eleven Sports będą dostępne w ofercie operatora Nowo - podpisano w tej sprawie porozumienie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5 m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

900 zł Więcej...
reklama