reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat News 2 zakończy nadawanie? [akt.]

dodano: 2018-06-04 14:15 | aktualizacja: 2018-06-05 10:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl

Polsat News 2 Uruchomiony przed czterema laty kanał Polsat News 2 zakończy nadawanie, wynika z ustaleń „Presserwisu”. Jest to siostrzana stacja dla Polsat News, który - w przeciwieństwie do „dwójki” - nadaje na satelicie także w wersji HD. Na razie nie jest jasne, kiedy miałoby dojść do zamknięcia stacji, jednak wiadomo, że od 25 czerwca br. Polsat News 2 będzie nadawać tylko powtórki.

Polsat News 2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat News 2 (początkowo pod nazwą Polsat News+) wystartował 9 czerwca 2014 roku, zastępując kanał Polsat Biznes. Jak dowiedział się „Presserwis”, od 25 czerwca br. ma nadawać tylko powtórki z Polsat News i transmisje z konferencji prasowych - stacja nie będzie już pokazywać swoich programów publicystycznych.

Obecnie Polsat News 2 nadaje m.in. „Prawy do lewego. Lewy do prawego”, „Kulturę do kwadratu”, „Rozmowę polityczną”, „To był dzień na świecie” oraz „Fajkę pokoju”. Jak ustalił „Presserwis”, niektóre programy mają szansę trafić do ramówki Polsat News.

Aktualizacja:

- Nie likwidujemy kanału. Planujemy zmianę formatu stacji. Więcej informacji będziemy mogli podać w niedługim czasie - powiedział Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

590 zł Więcej...

'SAT Kurier abonament 2020' + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2020 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...
reklama