reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Piłkarskie lato z Philips TV i technologią Ambilight

dodano: 2018-06-06 15:34
autor: Janusz Sulisz | źródło: TP Vision

Phlips OLED 973 Realistyczny obraz, dzięki któremu nie stracimy żadnego szczegółu i technologia Ambilight, która wypełni salon sportową gorączką? Dzięki telewizorom Philips z ekranem OLED nie umknie nam żaden detal. A z aplikacją „Wave your flag” damy sygnał, której drużynie kibicujemy!
Letnia pogoda zaczyna nas rozpieszczać, ale coraz mocniej rozgrzewa nas zupełnie inny temat – piłka nożna. Nadchodząca światowa impreza, w której weźmie udział również nasza drużyna, staje się tematem numer jeden. Już wkrótce całymi rodzinami, z grupą przyjaciół zasiądziemy przed telewizorami by śledzić emocjonujące potyczki na boisku.  


Phlips Ambilight


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
OLED i Ambilight, czyli połączenie na najwyższym poziomie
Niezależnie od tego, której drużynie będziemy w danej rozgrywce kibicować, nieodłącznym elementem każdego spotkania będzie telewizor. Im lepsza jakość obrazu, tym większe piłkarskie emocje. Modele Philips TV z ekranem OLED, 65-calowy OLED 973 czy wielokrotnie nagradzany OLED 9002 (m.in. w prestiżowym Red Dot Design Award) z ekranem o przekątnej 55 cali zapewnią doskonałą czystość i jakość odbioru. 
Oba modele korzystają z opatentowanej przez Philips technologii Ambilight. Dzięki tej funkcji, obraz wychodzi poza krawędzie ekranu, rozlewając na ścianę za pomocą szeregu diód LED światło w barwach wyświetlanych na ekranie. Każdy kibic będzie mógł zanurzyć się w oglądanym meczu i poczuć dreszcz boiskowej akcji.  

Model OLED 973 wyposażony został w przełomowy procesor przetwarzania obrazu P5, który ma moc pięciu procesorów w jednym, ze skalą przetwarzania potrzebną do wygodnego zarządzania ilością danych dostarczanych przez obrazy Ultra HD i 4K. Dzięki zwycięskiej kombinacji technologii OLED i P5 Perfect Picture Engine, sygnał docierający do odbiornika jest poprawiany, dając szerokie spektrum kolorów, niezwykle płynny i naturalny obraz, głęboką czerń i niesamowity kontrast. W połączeniu z technologią Ambilight otrzymujemy transmisję, w czasie której zanurzamy się w sięgających zenitu emocjach. 

Realistyczny obraz, który pozwala poczuć się jak na stadionie to jednak nie wszystko. Model 973 został wyposażony w zaawansowany system audio 6.1 o mocy 60 W, kryjący się w stylowej podstawie telewizora. Soundbar zapewnia dźwięk o niezmiennym standardzie, bez względu na to czy został umieszczony na szafce, czy też powieszony wraz z telewizorem na ścianie. 

Biało-czerwony salon – oby jak najdłużej!
Na zbliżające się piłkarskie lato, marka Philips wprowadziła specjalny tryb ustawień Ambilight. Poza trybem klasycznym, który roztacza na ścianie za telewizorem światło w kolorach takich, jak te wyświetlane na ekranie, muzycznym, w którym światło pulsuje w rytm odtwarzanej muzyki czy trybie gier, ożywiającym każde wirtualne zmagania, w ustawieniach pojawił się specjalny tryb piłkarski. Daje intensywne, nasycone światło, jeszcze lepiej podkreślając dynamiczną i ekscytującą grę.
 

Fani piłki nożnej będą także mogli wyrazić światłem, której drużynie kibicują. Marka Philips wprowadziła dla funkcji Ambilight aplikację, która zawiera flagi wszystkich państw biorących udział w rozgrywkach. Dzięki niej, każdy kibic może dać jasny sygnał, której drużynie kibicuje w danym meczu, wybierając wyświetlanie barw flagi danego kraju. Wystarczy pobrać aplikację „Wave your flag” z menu w telewizorze.
 
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4k + 8K


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...