reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC dołącza do swojej oferty boostery WiFi

dodano: 2018-06-07 10:22
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC Polska

UPC WiFi Booster Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Booster – urządzenia służące do zapewnienia lepszego dostępu do sieci internetowej oraz szybkiego i niezawodnego bezprzewodowego łącza internetowego WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie.

UPC WiFi Booster


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Boostery są dedykowane zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia są dostępne w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.

WiFi Booster to kompaktowe zestawy urządzeń, wykorzystujące domową sieć elektryczną, aby zapewnić dostęp do internetu w dowolnym pomieszczeniu. Można je sparować z modemem i w bardzo prosty sposób samodzielnie zainstalować. Wystarczy umieścić jeden z boosterów blisko modemu i połączyć obydwa urządzenia kablem Ethernet. Drugi większy z boosterów umieszczony w dowolnym miejscu, stworzy dodatkowy hotspot (nadajnik), zwiększający zasięg domowego WiFi. Dzięki technologii MU-MIMO (2x2), nadawaniu jednocześnie na dwóch częstotliwościach 2,4 i 5 GHz (dual band) oraz gniazdom Ethernet 1000 Mb/s (1 Gb/s) WiFi Booster zapewnią przy okazji solidną prędkość (transfer) danych, dodatkowo dzięki gniazdom elektrycznym na przedniej ściance boosterów, można do nich podłączyć także dowolne, inne urządzenie. Boostery mogą być podłączane do gniazdek ściennych dla uzyskania w całym domu świetnej łączności bezprzewodowej. Silny sygnał WiFi na różnych piętrach, w tym w piwnicy czy na strychu, to część koncepcji Liberty Global wyrażonej hasłem „Fluid Living”, tzn. dostępu do Internetu w dowolnym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu.
 

Wyniki niezależnych badań, takich jak SpeedTest.pl, potwierdzają, że UPC zapewnia stabilne i niezawodne łącze internetowe. Zdarza się jednak, że nasza sieć napotyka przeszkody w postaci pięter, ścian czy urządzeń zakłócających sygnał w domu. W takich właśnie sytuacjach nasz najnowszy produkt, poprawiający zasięg Internetu i odpowiadający na wszelkie potrzeby użytkownika sieci bezprzewodowej, czyli WiFi Booster, w połączeniu z naszym urządzeniem Connect Box zapewni prawdziwy ekosystem złożony z urządzeń klienta, aby zagwarantować mu szybkie i niezawodne łącze bezprzewodowe WiFi w dowolnym miejscu jego domu czy mieszkania. To urządzenie, które dopełnia kampanię edukacyjną na temat sposobów optymalizacji domowej sieci internetowej, w tym sieci bezprzewodowej WiFi, którą nieustannie od lat prowadzimy w UPC.

- powiedział Jarosław Pijanowski, VP Sales & Care Poland w UPC.

Zestawy WiFi Booster będą dostępne dla nowych i obecnych klientów w pakietach z superszybkim internetem opartym na światłowodzie, telewizją cyfrową oraz telefonem.
UPC WiFi Booster

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Złącze F Cabelcon samokompresyjne

Specjalne złącze samokompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2,50 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...
reklama