reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polska - Litwa w TVP

dodano: 2018-06-07 16:44 | aktualizacja: 2018-06-11 10:54
autor: Jakub Sulisz | źródło: TVP

Robert Lewandowski Już w piątek, 8 czerwca wielkie emocje w Telewizji Polskiej. Reprezentacja Polski zagra tuż przed Mundialem towarzyski mecz z Chile. Cztery dni później z Litwą. Transmisja obu spotkań w TVP1, TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.
 


Reprezentacja Polski piłka nożna Robert Lewandowski Arkadiusz Milik


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mecz z Chile skomentują: Jacek Laskowski i Radosław Gilewicz. Studio z Poznania poprowadzi Jacek Kurowski, a jego gośćmi będą byli reprezentanci Polski: Sebastian Mila, Paweł Kryszałowicz i Grzegorz Rasiak. Analizy taktycznej spotkania dokonają: Maciej Iwański, Paweł Janas, Rafał Ulatowski i Tomasz Rząsa. Reporterami będą: Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski, Sylwia Dekiert i Oswald Rodrigo-Pereira.

Cztery dni później, 12 czerwca, na Stadionie Narodowym w Warszawie spotkanie Polski z Litwą będą komentować: Maciej Iwański i Andrzej Strejlau. Studio poprowadzi Rafał Patyra, a będą mu towarzyszyć byli reprezentanci Polski: Adam Matysek, Adrian Mierzejewski, Tomasz Rząsa i Sebastian Mila. Jacek Kurowski wraz z Janem Tomaszewski, Pawłem Janasem, Jerzym Brzęczkiem i Włodzimierzem Lubańskim dokonają analizy taktycznej spotkania. Reporterami będą: Szymon Borczuch, Maciej Barszczak i Sylwia Dekiert.

Dodatkowe materiały o kadrze (wywiady z piłkarzami, konferencje prasowe, ciekawostki, aktualne meldunki) będzie można znaleźć w sportowych serwisach informacyjnych, a także na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Od 7 czerwca w Naziemnej Telewizji Cyfrowej na MUX3 jest nadawany kanał TVP Sport SD. Zastąpił on na tej platformie, do czasu zakończenia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, kanał TVP Rozrywka. Tym samym TVP Sport będzie jedynym, nadawanym drogą naziemną kanałem sportowym w Polsce, dostępnym praktycznie dla wszystkich Polaków.

14 czerwca początek mistrzostw świata w piłce nożnej Rosja 2018. Wszystkie mecze będą transmitowane w TVP1 i TVP2 i Naziemnej Telewizji Cyfrowej – TVP Sport. Spotkania będzie można także oglądać na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

 
> Wszystkie mecze towarzyskie przed MS <


Plan transmisji

8 czerwca (piątek)
20:45 Polska – Chile,   TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl 
Komentarz: Jacek Laskowski, Radosław Gilewicz

12 czerwca (wtorek)
18:00 Polska – Litwa,   TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl 
Komentarz: Maciej Iwański, Andrzej Strejlau

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 5/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 5/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

200 zł Więcej...

Antena 80SP + Monoblock Twin

Stalowa antena 80cm z konwerterem Monoblock Twin do odbioru Astry...

159 zł Więcej...
reklama