reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MTV Polska z tęczowym logo MTV Pride

dodano: 2018-06-08 11:12
autor: Jerzy Kruczek | źródło: VIMN

MTV Pride MTV Polska od lat jest obecna na Paradzie Równości. W czasie tegorocznej edycji (9 czerwca) po raz pierwszy pojawi się platforma MTV, która przejedzie ulicami Warszawy pośród tysięcy uczestników. - W ten sposób naczelne wartości marki MTV, takie jak tolerancja, wolność i szacunek dla każdego wybrzmią jeszcze wyraźniej! - czytamy w komunikacie nadawcy. Tego samego dnia stacje MTV Polska i MTV Music na 24 godziny zmienią swój logotyp na tęczowe logo MTV Pride.

MTV Pride


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od lat MTV aktywnie wspiera społeczności LGBTQ na całym świecie. Równość oznacza dla MTV szacunek dla wszystkich ludzi, niezależnie od ich rasy, płci, pochodzenia, wyznania czy orientacji seksualnej. Przez lata stacja nie tylko brała aktywny udział w dziesiątkach inicjatyw wspierających społeczności LGBTQ na całym świecie, ale również tworzyła swój własny przekaz nawołujący do akceptacji i popierający ruchy walczące o prawa mniejszości.

W tym roku na Paradzie Równości MTV Polska zaprezentuje swoją własną platformę, która przejedzie ulicami Warszawy, obok dziesiątek tysięcy uczestników tego największego w Polsce marszu wspierającego społeczności LGBTQ. Platforma MTV Polska będzie dostępna dla każdego uczestnika Parady Równości już 9 czerwca. Start marszu zaplanowano na godz. 15:00, na ulicy Świętokrzyskiej, w okolicach Ronda ONZ w Warszawie. Obecni na Paradzie Równości pracownicy MTV Polska będą również rozdawali tęczowe koszulki MTV Pride. Również tego samego dnia, z okazji Parady Równości MTV Polska oraz MTV Music, na 24 godziny zmienią swoje logotypy na tęczowe logo MTV Pride.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama