reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN24 International dla Polaków za granicą

dodano: 2018-06-09 00:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: press.pl/TVN/satkurier.pl

TVN24 W marcu br. uruchomiony został TVN24 International. Jest to nowy, całodobowy kanał oferujący widzom na całym świecie, a w szczególności Polakom mieszkającym za granicą, najświeższe informacje, programy publicystyczne i raporty. Redaktorem naczelnym TVN24 International jest Michał Tracz, były reporter TVN24.

Michał Tracz


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVN24 International został uruchomiony przez Scripps Media Luxembourg, jedną ze spółek Scripps Networks Interactive, koncernu przejętego przez Disocvery. Stacja prezentuje analizy i aktualne wydarzenia z lokalnej oraz ogólnokrajowej perspektywy zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Na antenie TVN24 International widzowie znajdą także specjalne wydanie wieczornego pasma informacyjnego w języku angielskim oraz wyselekcjonowane programy z oferty kanałów TVN, TVN24 i TVN24 BiS.

Aktualnie TVN24 International jest dostępny w niemieckiej sieci kablowej wilhelm.tel. Operator ten oferuje trzy pakiety skierowane do Polaków mieszkających za granicą: Polski 1 (TVP Polonia, iTVN), Polski 2 (TVP Info, TV Silesia) i Polski 3 (TVP Polonia, ITVN, TVN24 International, ITVN Extra) w cenach odpowiednio 6 euro, 2,50 euro i 7,50 euro.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ Optima Combo HEVC HD+IP Multistream

Mały, satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama