reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Player+ BOX już dostępny

dodano: 2018-06-10 01:47 | aktualizacja: 2018-09-10 13:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Player+ BOX Do sprzedaży wchodzi zapowiadany w listopadzie ub.r. player+ BOX - urządzenie do odbioru kanałów naziemnych, kanałów premium oraz treści VOD. Jego premierę ogłosili Grupa TVN, właściciel serwisu OTT player.pl, oraz ITI Neovision, właściciel platformy nc+. Dzięki player+ BOX użytkownicy będą mogli oglądać bezpłatne oraz płatne treści z oferty player+ na wszystkich telewizorach, również tych nieposiadających funkcji Smart TV - wystarczy podłączyć urządzenie do internetu.

Player+ BOX


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Player+ BOX to wyjątkowy i pierwszy tego typu produkt na polskim rynku, oferujący hybrydę telewizji na żywo oraz treści na życzenie, dedykowany wszystkim posiadającym szerokopasmowy internet bez względu na dostawcę. Dzięki niemu każdy będzie mógł obejrzeć to, na co ma ochotę, w dowolnym czasie i bez umowy

– mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Jesienią ubiegłego roku razem z TVN przedstawiliśmy wspólną ofertę player+, w której połączyliśmy najlepsze kanały na żywo z treściami premium od Canal+, TVN i innych dostawców. Sukces tej oferty pozwolił na wykonanie kolejnego ważnego kroku i wprowadzenie do oferty player+ BOX-a, którym chcemy zrewolucjonizować sposób dostępu do najlepszych treści telewizyjnych i VOD na ekranie telewizora

– mówi Jacek Balicki, wiceprezes nc+ ds. marketingu.

Player+ BOX urządzenie, które w jednym miejscu łączy dostęp do bezpłatnej cyfrowej telewizji naziemnej z ofertą dostępu do kanałów premium na żywo, a także do bibliotek VOD z tysiącami filmów i seriali bez długoterminowych zobowiązań. BOX oferuje użytkownikom takie funkcjonalności, jak 7-dniowy Backward EPG, który pozwoli na wygodne cofanie się do dowolnego programu nawet sprzed tygodnia bez konieczności wcześniejszego nagrywania, czy specjalnie zaprojektowany interface łączący świat telewizji na żywo ze światem VOD.

Użytkownicy player+ BOX będą mogli wybierać spośród kilku płatnych pakietów i opcji dodatkowych, w których znalazły się wyselekcjonowane kanały na żywo takich marek jak: TVN, Discovery, Disney, FOX, AXN, National Geographic, MTV, Nickoldeon, Canal+, HBO, Eleven Sports czy Eurosport. Wszystkie pakiety są dostępne bez długoterminowych zobowiązań. Po wygaśnięciu 90-dniowego pakietu startowego użytkownicy mogą skorzystać z bogatej oferty płatnych pakietów i opcji dodatkowych player+ lub z treści bezpłatnych biblioteki VOD oraz 21 kanałów cyfrowej telewizji naziemnej (dzięki wbudowanemu tunerowi DVB-T). Dzięki tej ostatniej możliwości każdy, kto wybierze player+ BOX-a, będzie mógł śledzić rozgrywki mistrzostw świata w piłce nożnej nadawane na kanałach TVP.

Aby skorzystać z player+ BOX na telewizorze, wystarczy szerokopasmowe połączenie z internetem oraz kabel HDMI. BOX pozwala na emitowanie treści w maksymalnej jakości obrazu Full HD. Użytkownicy posiadający player+ BOX-a i dowolną ofertę player+ będą mogli oglądać wykupione treści również na innych urządzeniach (komputer, telefon, tablet) w ramach jednego konta player.

Ceny i dostępność

Player+ BOX jest oferowany z dostępem do pakietu MAX na 90 dni w cenie 199 zł. W regularnej ofercie pakiet MAX kosztuje 80 zł na 30 dni (bez urządzenia). W momencie zakupu pakietu MAX na 90 dni w zestawie z player+ BOX urządzenie przechodzi na własność użytkownika. W pakiecie znajduje się pełna oferta 9 kanałów Canal+, kolekcja Canal+ VOD, a także 29 innych wyselekcjonowanych stacji oraz bibliotek programów i seriali na życzenie z pakietu BEST TV.

Urządzenie będzie dostępne we wszystkich najpopularniejszych sklepach elektronicznych, m.in. w sieciach Media Markt, Saturn, Euro RTV AGD, Media Expert i NEONET, a także w salonach sprzedaży nc+ na terenie całego kraju oraz w modelu wysyłkowym na stronie player.pl.

Oferty

Pakiet START z dostępem do szerokiej oferty VOD, a w niej do seriali i programów z oferty Grupy TVN bez reklam i nawet do 7 dni przed ich emisją w TV. Dodatkowo, ponad 400 godzin starannie wyselekcjonowanych bajek dla dzieci. Cena pakietu wynosi 10 zł na 30 dni.

Pakiet START EXTRA to pakiet START powiększony o dostęp do wybranych kanałów na żywo, m.in. TVN24, HGTV, MiniMini+, Ale Kino+, TVN24 BiS, TVN Turbo, Planete+, Domo+, TVN Style, nSport+, TeleToon+, Kuchnia+ oraz kolekcji programów na życzenie z oferty tych stacji. Cena pakietu wynosi 20 zł na 30 dni.

Pakiet BEST TV zawiera unikalną ofertę VOD i telewizji na żywo z pakietu START EXTRA rozszerzoną o najpopularniejsze na rynku kanały na żywo i biblioteki programów z portfolio Discovery, National Geographic, Eurosport, FOX, Disney, Eleven Sports, BBC, MTV, AXN, Cartoon Network oraz Nickelodeon. Cena pakietu wynosi 40 zł na 30 dni.

Pakiet CANAL+ to unikalna oferta VOD, pasjonujący sport i telewizja na żywo z pakietu START EXTRA oraz 9 kanałów Canal+ na żywo i kolekcje Canal+ VOD. Kanały premium Canal+ to filmy prosto z kina nieprzerywane reklamami, najnowsze seriale z kraju i zagranicy oraz najbogatsza oferta wydarzeń sportowych na żywo (m.in. LOTTO Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, LaLiga Santander i wiele innych). Cena pakietu wynosi 60 zł na 30 dni.

Pakiet MAX to pełna oferta 9 kanałów Canal+ oraz kolekcja Canal+ VOD, a także 29 innych wyselekcjonowanych stacji oraz bibliotek programów i seriali na życzenie z pakietu Best TV. Cena pakietu wynosi 80 zł na 30 dni.

Do powyższych pakietów wszyscy subskrybenci oferty player+ posiadający co najmniej pakiet Start Extra mogą dokupić 3 opcje dodatkowe:
  • opcja HBO, która zawiera bogatą bibliotekę filmów i seriali VOD oraz 3 kanałów HBO. Cena to 25 zł na 30 dni;
  • opcja ELEVEN SPORTS, która obejmuje 4 kanały Eleven Sports z ekskluzywnymi prawami sportowymi za 15 zł na 30 dni;
  • opcja CANAL+ SERIALE EXTRA, która zawiera kolekcję programów na życzenie oraz seriali znanych z anten Canal+ za 15 zł na 30 dni.
 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...
reklama