reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Sport będzie od najniższych pakietów?

dodano: 2018-06-10 13:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

TVP Sport Według nieoficjalnych informacji, do których dotarła redakcja satkurier.pl, Telewizja Polska przygotowała specjalną ofertę dla operatorów płatnej telewizji dotyczącą udostępnienia kanału TVP Sport w SD i HD wszystkim ich abonentom - również tym, którzy do tej pory nie mieli możliwości oglądania kanału sportowego Telewizji Polskiej - jeszcze przed Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018.

TVP Sport HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak z nieoficjalnych źródeł dowiedziała się redakcja satkurier.pl, oferta jest skierowana do tych operatorów, którzy mają już umowy na odpłatny kanał TVP Sport, a warunkiem skorzystania z niej jest deklaracja podpisania aneksu do umowy reemisyjnej. Aneks ten zakłada m.in. brak opłaty dla TVP Sport, obowiązek dystrybucji kanału do wszystkich abonentów (najszerszy pakiet), nowe stawki dla pozostałych kanałów TVP objętych umową oraz utrzymanie co najmniej takiej samej liczby odpłatnych kanałów TVP w ofercie jak do tej pory.

Przypomnijmy, że 7 czerwca br. kanał TVP Sport został wprowadzony do MUX 3 naziemnej telewizji cyfrowej, przez co stał się dostępny bezpłatnie na terenie całego kraju. Nie wpłynęło to jednak na fakt, iż część osób korzystających wyłącznie z ofert operatorów płatnej telewizji nadal nie ma dostępu do TVP Sport. Wynika to z tego, że stacja nie zawsze jest oferowana przez operatora od najniższego/najtańszego pakietu. Przykładowo w aktualnej ofercie nc+ kanał TVP Sport HD jest dostępny od najniższego pakietu Start+, podczas gdy w ofercie Cyfrowego Polsatu nie ma go w podstawowym pakiecie Rodzinny HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...