reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viacom uruchamia Paramount Network w Wielkiej Brytanii

dodano: 2018-06-08 23:33
autor: Anita Każmierska | źródło: VIMN

Paramount Network Viacom International Media Networks UK (VIMN UK) poinformował, że wprowadzi do Wielkiej Brytanii Paramount Network - nowy, bezpłatny kanał z serialami i filmami. Do jego debiutu na tamtejszym rynku dojdzie 4 lipca br. Wcześniej, 10 czerwca Paramount Network zawitał do Hiszpanii, zastępując Paramount Channel.

Paramount Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Paramount Network jest skierowany przede wszystkim do milenialsów. Nad tworzeniem ramówki brytyjskiej wersji czuwać będzie zespół redakcyjny Channel 5. Paramount Network będzie domem dla wielu premier w bezpłatnej telewizji. Brytyjscy widzowie będą mogli zobaczyć m.in. 7. sezon serialu „W garniturach”, „Designated Survivor” z Kieferem Sutherlandem w roli głównej czy „Cioteczkę Mick” z Kaitlin Olson.
 

Debiut na ekranach telewizyjnych w Wielkiej Brytanii jest kolejnym ważnym krokiem milowym dla marki Paramount Network, która - jesteśmy przekonani - będzie silnie rezonować z brytyjskimi widzami oferując wybitne i udane historie. Dostarczanie treści FTA do milionów brytyjskich gospodarstw domowych podkreśla nasze przekonanie, że pomimo rosnącej popularności usług na życzenie, widzowie nadal wysoko cenią kanały telewizyjne, które oferują inteligentnie zaplanowane ramówki z rozrywką wysokiej jakości

- powiedziała Jill Offman, wiceprezes wykonawczy Comedy Central i Paramount Network.

Wielka Brytania staje się trzecim rynkiem Paramount Network, po Stanach Zjednoczonych i Hiszpanii. Nadal dostępne jest 11 lokalnych wersji Paramount Channel na arenie międzynarodowej, w tym w Polsce. Paramount jest jedną z flagowych globalnych marek Viacom, obok Comedy Central, MTV i Nickelodeon.

Paramount Network pojawi się w Wielkiej Brytanii na platformach Freeview (pozycja 57), Sky (159), BT (57) i TalkTalk (57).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR GT-Sat GT-S3DCSS24 + 3 SAT Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - cyfrowy konwerter hybrydowy - LNB...

399 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

550 zł Więcej...
reklama