reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Toya: TVP Sport HD na mundial dla wszystkich abonentów

dodano: 2018-06-12 11:52 | aktualizacja: 2018-06-12 17:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya

Toya 11 czerwca br., na mocy zawartego wstępnego porozumienia pomiędzy TVP a łódzką siecią Toya, kanał TVP Sport HD dołączył do pakietu Naziemny+. Tym samym jest dostępny dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej.

Toya TVP Sport HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje operator sieci Toya, jest prawdopodobne, że ta zmiana nie jest tymczasowa na czas piłkarskich mistrzostw świata, ale zostanie utrzymana w przyszłości. W odróżnieniu od oferty telewizji naziemnej, w której TVP Sport zastąpił kanał TVP Rozrywka, w ofercie Toya TVP Rozrywka pozostaje nadal. Warto również podkreślić, że TVP Sport jest dostępny w sieci Toya w jakości HD.
 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do porozumienia z TVP doszło przed tak ważnym dla Polaków wydarzeniem sportowym jak Mundial 2018. Wychodzi to naprzeciw oczekiwaniom wielu naszych Abonentów. Dla nielicznych już użytkowników odbiorników cyfrowych SD oferujemy ich bezpłatną wymianę, na nowe HD

– mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny Toya.

Toya jest jednym z pierwszych operatorów, który zawarł porozumienie rozszerzające zasięg odbioru kanału TVP Sport. Wśród innych jest np. Netia oraz East & West.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama