reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Znamy komentatorów mundialu w Canal+ 4K Ultra HD

dodano: 2018-06-12 15:53
autor: Jakub Sulisz | źródło: nc+

Brazylia reprezentacja Mistrzostwa Świata 2018 Canal+ 4K Ultra HD Rafał Wolski, Przemysław Pełka, Marcin Rosłoń, Bartosz Gleń i Rafał Dębiński będą komentować w Canal+ 4K Ultra HD mecze piłkarskich mistrzostw świata FIFA 2018. Na antenie pojawią się również stali piłkarscy eksperci Canal+, między innymi Grzegorz Mielcarski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, czy Leszek Orłowski. Nowy kanał platformy nc+ przeprowadzi ekskluzywne transmisje w standardzie 4K z dwunastu spotkań, w tym z finału mundialu w Rosji.

Hiszpania reprezentacja Mistrzostwa Świata 2018 Canal+ 4K Ultra HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mundial w Canal+ 4K Ultra HD rozpocznie się 15 czerwca o godzinie 19:55 od meczu grupy B Portugalia – Hiszpania. Spotkanie aktualnych mistrzów Europy z mistrzami świata z 2010 roku skomentują Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski. Dwa dni później, 17 czerwca, Bartosz Gleń i Kazimierz Węgrzyn zapraszają na pojedynek grupy E, w którym faworyci turnieju Brazylijczycy zmierzą się ze Szwajcarią. 19 czerwca Canal+ 4K Ultra HD pokaże mecz grupy H Kolumbia – Japonia, a komentatorami będą Przemysław Pełka i Leszek Orłowski. 21 czerwca aspirująca do tytułu Argentyna zmierzy się z Chorwacją, a mecz skomentują Bartosz Gleń i Tomasz Wieszczycki. Równie ciekawie zapowiada się pojedynek broniących tytułu Niemców ze Szwecją, na który 23 czerwca zapraszają Przemysław Pełka i Maciej Murawski. 25 czerwca gospodarze turnieju Rosjanie zmierzą się z Urugwajem, a komentatorami będą Marcin Rosłoń i Kazimierz Węgrzyn. Dzień później Dania podejmie Francję, a na to spotkanie zapraszają Marcin Rosłoń i Przemysław Rudzki. Fazę grupową w Canal+ 4K Ultra HD zakończy pojedynek Anglia – Belgia w grupie G 28 czerwca, który skomentują Marcin Rosłoń i Rafał Nahorny.

Canal+ 4K Ultra HD pokaże również na wyłączność cztery mecze fazy pucharowej. Spotkanie 1/8 finału oraz ćwierćfinał skomentuje Rafał Wolski, komentatorem półfinału będzie Rafał Dębiński, a finału Przemysław Pełka. Eksperci fazy pucharowej będą znani po zakończeniu fazy grupowej.

Mecze piłkarskich mistrzostw świata FIFA World Cup będą transmitowane w Polsce po raz pierwszy w 4K. Dzięki współpracy z Telewizją Polską wszystkie spotkania mundialu w Rosji zostaną pokazane w najwyższej jakości obrazu na platformie nc+. Transmisje będą realizowane w Canal+ 4K Ultra HD – nowym kanale platformy nc+  oraz w TVP 4K - kanale udostępnionym przez Telewizję Polską specjalnie na czas mistrzostw. Wszystkie mecze mistrzostw świata w 4K będą dostępne bez dodatkowych opłat dla abonentów nc+ korzystających z dekodera 4K UltraBOX+ i opcji dodatkowej Canal+.


Plan transmisji w Canal+ 4K Ultra HD:

15 czerwca (piątek)
20:00 Portugalia – Hiszpania
Komentarz: Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski

17 czerwca (niedziela)
20:00 Brazylia – Szwajcaria
Komentarz: Bartosz Gleń i Kazimierz Węgrzyn

19 czerwca (wtorek)
14:00 Kolumbia – Japonia
Komentarz: Przemysław Pełka, Leszek Orłowski

21 czerwca (czwartek)
20:00 Argentyna – Chorwacja
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki

23 czerwca (sobota)
20:00 Niemcy – Szwecja
Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Murawski

25 czerwca (poniedziałek)
16:00 Urugwaj – Rosja
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kazimierz Węgrzyn

26 czerwca (wtorek)
16:00 Dania - Francja
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

28 czerwca (czwartek)
20:00 Anglia - Belgia
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Antena Famaval 135 PM alu

Aluminiowa antena offsetowa 1,35m w wersji PM (Obrót) portugalskiego producenta...

890 zł Więcej...
reklama