reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra: TVP Sport w otwartym oknie na czas mundialu

dodano: 2018-06-13 09:19 | aktualizacja: 2018-06-13 10:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra/satkurier.pl

Vectra Na czas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 sieć kablowa Vectra udostępni kanał TVP Sport w ramach otwartego okna. Dzięki temu rozgrywki mundialu w Rosji, poszerzone o materiały przygotowane przez redakcję sportową TVP, oglądać będzie mógł każdy abonent telewizji cyfrowej Vectry. Kanał TVP Sport będzie dostępny także w serwisie Vectra TV Online, co umożliwi śledzenie rozgrywek na urządzeniach mobilnych.

TVP Sport Vectra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na czas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 Vectra udostępni kanał TVP Sport w otwartym oknie. To wielkie mundialowe widowisko będą mogli obejrzeć wszyscy abonenci operatora, niezależnie od posiadanego pakietu telewizji cyfrowej. Dzięki współpracy z Telewizją Polską kanał TVP Sport będzie emitowany zarówno w wersji SD, jak i HD.

Dodatkowo TVP Sport HD zostanie udostępniony wszystkim widzom także w serwisie Vectra TV Online, co umożliwi kibicowanie z wykorzystaniem urządzeń mobilnych zarówno w domu, jak i poza nim. TV Online działa na terenie całej Polski, w każdej lokalizacji z dostępem do internetu. Kanały można oglądać na ekranach standardowych komputerów PC oraz wszelkich urządzeń mobilnych wyposażonych w system operacyjny iOS lub Android. Vectra udostępnia dedykowaną aplikację na oba systemy. TVP Sport HD w TV Online umożliwi śledzenie wszystkich mundialowych wydarzeń także tym, którzy z różnych powodów nie będą mogli zasiąść przed telewizorami.

Kanał TVP Sport HD jest dostępny w ofercie Vectry na pozycji 201., w wersji SD na pozycji 226. Udostępnienie kanału wszystkim widzom rozpocznie się wraz ze startem Studia Mistrzostw Świata w dniu 14 czerwca (czwartek) o godz. 16:30. Zakończenie otwartego okna nastąpi po zamknięciu mistrzostw - 16 lipca (poniedziałek) o godz. 0:00.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1800AE

Epoksydowa antena offset 2,0m w wersji AE polskiej firmy Laminas....

2 900 zł Więcej...
reklama