reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Epic Drama HD w ofercie UPC Polska

dodano: 2018-06-12 09:59 | aktualizacja: 2018-06-13 12:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl/Viasat World

Epic Drama UPC Polska dołączyła do swojej oferty kanał Epic Drama HD. Stacja zameldowała się w dekoderach tej sieci kablowej w dniu 12 czerwca br. Oznacza to, że UPC oferuje już 123 kanały HD. Epic Drama HD docelowo będzie dostępny w pakiecie Max, ale w ramach promocji zostanie udostępniony także abonentom pakietu Select do 19 sierpnia br.

Epic Drama


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Epic Drama HD pojawił się na pozycji 224. w dekoderach Horizon i Kaon oraz na 499. w dekoderach Mediabox i UPC MediaModuł CI+ (promocyjnie także na 27. pozycji).

Epic Drama to nowy kanał, w którym najważniejsza jest opowieść. Pasja, zdrada, miłość, śmierć, intrygi i dramatyczne zwroty akcji poruszające historie z minionych czasów w Twoim domu. Wielkie opowieści, wielkie dramaty, wielkie postacie. Najlepsze światowe seriale kostiumowe w jednym miejscu, wszystkie dostępne w jakości HD i na żądanie.

Propozycje programowe kanału Epic Drama opierają się na współczesnych dramatach kostiumowych z całego świata, w tym tytułów wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii, Francji, Włoszech, Australii i Kanadzie. Zasadniczą część ramówki stanowią premierowe pozycje, a tytuły takie jak: „Rozpustnice”, „Zaraza”, „Szpiedzy Waszyngtona”, „Stróż Prawa” czy „Prawdziwa historia rodu Borgiów” zyskały uznanie zarówno wśród krytyków, jak i szerokiej publiczności.

Epic Drama wystartował w Polsce dnia 14 grudnia 2017 roku. Poza Polską oferta stacji jest dostępna w Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Grecji, Rumunii, Serbii, Słowacji, Turcji oraz na Ukrainie i Węgrzech. Nadawcą kanału jest Viasat World.
 

Dzięki starannie opracowanej, atrakcyjnej ramówce kanał Epic Drama odniósł już ogromny sukces wśród odbiorców w Polsce, Rumunii i na Węgrzech. Wierzymy, że udostępnienie go również klientom UPC przyczyni się do utrzymania tej pozycji oraz umożliwi nam poszerzenie grona wiernych widzów

- mówi Benjamin Groocock, Acting VP Commercial Affairs w Viasat World.

Dołączenie stacji Epic Drama do naszych dotychczasowych propozycji kanałowych jest naturalnym krokiem i konsekwencją długotrwałej współpracy z UPC. Perspektywa poszerzenia oferty programowej o kolejne atrakcyjne pozycje daje naszym widzom gwarancję najwyższej jakości oferty telewizyjnej dostępnej na wyciągnięcie ręki.

Bardzo nas cieszy kolejna możliwość poszerzenia oferty Happy Home w obszarze telewizyjnej rozrywki i wierzymy, że bogata propozycja seriali kostiumowych kanału Epic Drama przypadnie do gustu klientom UPC

- mówi Ewelina Rabsztyn, CEE Content Director w UPC.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama