reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Romance TV dostępny w telewizji Ipla

dodano: 2018-06-13 12:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Romance TV

Romance TV Od czerwca br. kanał skierowany głównie do kobiet Romance TV został dołączony do oferty telewizji Ipla. Będzie on dostępny w pakietach Ipla Filmy i Seriale oraz Ipla TV. Widzowie zobaczą bestsellerowe pozycje stacji na czele z ekranizacjami powieści Rosamunde Pilcher oraz serialami i filmami produkcji BBC - „Duma i uprzedzenie”, „Rozważna i romantyczna” czy „Emma”.

Zatańcz ze mną Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czerwcu i lipcu Ipla zaprasza na filmowe i serialowe hity Romance TV. Będą to m.in. produkcje BBC, takie jak „Duma i uprzedzenie”, w której główną rolę gra Colin Firth, bestsellerowa „Rozważna i romantyczna”, serial kostiumowy „Wszystko dla pań” czy klasyczna historia miłosna „Emma” z Romolą Garai.

Romance TV znalazł się w pakietach tematycznych Ipli, które umożliwiają oglądanie stacji telewizyjnych na smartfonie, tablecie, komputerze i w Smart TV. Pakiet Ipla Filmy i Seriale otwiera dostęp w sumie do 22 telewizyjnych kanałów filmowych (oraz ponad 1000 filmów i seriali), a Ipla TV do 89 kanałów telewizyjnych o różnorodnej tematyce. Pakiety są dostępne przez pierwsze 14 dni za darmo, dzięki czemu można je przetestować zanim podejmie się decyzję o subskrypcji.

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne, w tym adaptacje bestsellerów, m.in. Jane Austen, Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström oraz Katie Fforde. Hitowymi serialami stacji od lat są „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel marzeń”. Do najświeższych pozycji, które pokochali widzowie Romance TV, należą „Nauczyciel”, „Górski lekarz”, „Pary” czy „Grzechy i Grzeszki”. Od czerwca zaś oglądać można nowy serial, który jest hitem zagranicą - „Górscy ratownicy”. Jego akcja rozgrywa się w malowniczej, górskiej okolicy austriackiej gminy Ramsau am Dachstein.

Letnim pasmem Romance TV, które - jak zapewnia nadawca - cieszy się szczególną popularnością, jest cykl „Letnie romanse”, w którym stacja w każdą środę o godz. 22:00 prezentuje widzom wyjątkowe filmy bogate w wiele emocji oraz piękne krajobrazy z różnych zakątków świata.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał jest dostępny w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Polsce, na Węgrzech i w Rumunii. Polska była 4. krajem, w którym uruchomiono kanał. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015 roku, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame.

Jak informuje nadawca, Romance TV dociera do ponad 5,5 mln gospodarstw domowych w Polsce. Kanał jest dostępny m.in. w platformach nc+ i Cyfrowy Polsat, a także w Orange TV i największych sieciach kablowych, m.in. UPC, Vectra, Toya oraz w nowej usłudze Play Now. Ambasadorką i prezenterką kanału jest aktorka Aleksandra Woźniak.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...