reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dzikie Shamwari” w lipcu na Polsat Viasat Nature

dodano: 2018-06-14 11:29
autor: Jakub Sulisz | źródło: Polsat Viasat

Dzika Norwegia Polsat Viasat NAture Najbliższy telewizyjny lipiec to nie tylko sportowe emocje, ale też i starannie dobrany pakiet propozycji programowych dostępnych dla Państwa na antenie kanału Polsat Viasat Nature.

Dzikie Shamwari Polsat Viasat NAture


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzikie Shamwari
Rezerwat Shamwari w RPA to ponad 240 kilometrów kwadratowych dzikich terenów. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć go „od kulis", poznać jego pracowników i dowiedzieć się, jak wygląda ich codzienna praca.
Premiera: sobota 7 lipca, godz. 17:30
 

Tajemnice wymarłych olbrzymów
Po wyginięciu dinozaurów Ziemię zamieszkiwały inne, równie dziwne, ogromne zwierzęta. Były wśród nich trzynastometrowe węże ważące tyle co samochód ciężarowy, rekiny wielkości autobusów, dwudziestotonowe nosorożce czy leniwce 200 razy większe od tych, które żyją dzisiaj. Choć wielkie rozmiary pozwalały im łatwo zdominować konkretne ekosystemy, sprawiały jednocześnie, że zwierzęta te były bardziej podatne na wszelkie
przemiany zachodzące w środowisku: zmiany klimatu, utratę siedlisk, braki pożywienia czy pojawianie się konkurencyjnych gatunków. Dziś ostatnie wielkie zwierzęta, dalecy potomkowie tamtych gigantów, także są już w odwrocie — a niektóre znajdują się na granicy wymarcia.
Premiera: niedziela 22 lipca, godz. 17:30

Dookoła świata z Viasat Nature
Zapraszamy w podróż do wielu egzotycznych miejsc. Będą nam towarzyszyć Steve Backshall, Dominic Monaghan, Nigel Marven, Lucy Cooke, Ben Fogle i Paul O'Grady!
W dni robocze od poniedziałku 2 lipca, godz. 18:30
 

Dzika Norwegia
Dzikie tereny Norwegii są zdominowane przez trzy rodzaje krajobrazów: gęste lasy rozpościerające się aż po północ Syberii, surowe wybrzeża klifowe oraz wyżyny i góry w głębi lądu. W filmie „Dzika Norwegia" zobaczymy wiele charakterystycznych gatunków zwierząt, które przystosowały się do życia w tych trudnych środowiskach, między innymi niedźwiedzie polarne, lisy polarne, wilki, morsy i orki.
Niedziela 15 lipca, godz. 18:35

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...

Konwerter Quad Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

99 zł Więcej...
reklama