reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Lipiec w Lifetime i Crime+Investigation

dodano: 2018-06-14 11:53
autor: Jan Borejko | źródło: Lifetime

Skradziona przeszłość Lifetime W lipcu zapraszamy widzów kanału Lifetime na poniedziałkowy blok filmowy o godzinie 21:00 a także na nowe odcinki serii „Remont w stylu Bostonu”. W telewizji kryminalnej Crime+Investigation Polsat uwadze widzów szczególnie polecamy serial dokumentalny „Jestem mordercą” a także od 25 lipca zupełnie nowy program „Prawda kontra prawda” o głośnych przestępstwach w USA. 

Skradziona przeszłość Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
KINO LIFETIME
W poniedziałki o 21:00
  • Uprowadzona Elizabeth Smart
Elizabeth Smart wspomina, jak w wieku 14 lat została porwana i spędziła dziewięć miesięcy w niewoli, wykorzystywana seksualnie przez samozwańczego proroka religijnego. Jej tajemnicze uprowadzenie w środku nocy w 2002 r. z domu w Salt Lake City było żywo dyskutowane w amerykańskich mediach. Elizabeth, jej rodzina i przedstawiciele organów ścigania opowiadają o tym wydarzeniu i wysiłkach, jakie podjęto, by ją odnaleźć i uratować.
W poniedziałek, 2 lipca o 21:00 w Lifetime
  • Zaginiona
Film sensacyjny o pielęgniarce zmuszanej szantażem do zabicia pacjenta objętego policyjnym programem ochrony. Jeśli tego nie zrobi, zginie jej porwana nastoletnia córka. Kobieta postanawia na własną rękę ratować ją.
W poniedziałek, 9 lipca o 21:00 w Lifetime
  • Skradziona przeszłość
Kiedy studentka medycyny wraca z uczelni do domu i w szafie nieżyjącej matki znajduje akt urodzenia porwanego dziecka, pozostaje jej tylko wiara. Zdeterminowana, by odkryć całą prawdę i odnaleźć zabójcę matki, Sonya nie zdaje sobie sprawy, jak niepokojące będą odpowiedzi, których szuka. Występują: Shanice Banton, Michael Xavier, Samantha Munro i Maurice Dean Wint.
W poniedziałek, 16 lipca o 21:00 w Lifetime
  • Zemsta córki kaznodziei
Historia inspirowana autentycznymi wydarzeniami. Lily jest wzorową córką kaznodziei, dopóki jej brata bliźniaka Jasona nie uwiedzie charyzmatyczna Rae. Również Lily nie może się oprzeć jej nienasyconemu duchowi i zostaje jej najlepszą przyjaciółką, porzucając bogobojne życie. Ale gdy Jason ginie w niejasnych okolicznościach, Lily uznaje, że to Rae przyczyniła się do śmierci brata i musi zostać ukarana. Kiedy pojawia się córka Rae, Scarlett, w Lily budzą się dawne demony, które każą jej odciągnąć Scarlett od matki i przyciągnąć do kościoła. Aby odzyskać córkę, Rae musi wziąć sprawy w swoje ręce. Między dwiema byłymi przyjaciółkami narasta napięcie i jedna z nich nie wyjdzie z tego żywa.
W poniedziałek, 23 lipca o 21:00 w Lifetime


Remont w stylu Bostonu
Nowa seria od 9 lipca o 17:00 w Lifetime

Jestem mordercą
Nowy cykl dokumentalny, w którym głosu udzielono bezpośrednio sprawcom zabójstw. Najbardziej znani mordercy w Ameryce opowiadają swoje historie, wzbogacone o zeznania świadków, udramatyzowane rekonstrukcje wydarzeń i rozmowy z ekspertami. Wszyscy czekają na egzekucję i w krótkim czasie, jaki im pozostał, postanowili wyjaśnić powody, dla których się znaleźli w celi śmierci. Ich wina nie ulega wątpliwości, a ich żal jest szczery. Pragnąc się pojednać z samymi sobą i swoimi ofiarami, opowiadają o miłosnych trójkątach, zazdrości, zemście, chciwości, obsesjach i namiętnościach, które skłoniły ich do odebrania komuś życia.
W piątki o 22:00 w Crime+Investigation Polsat
 

Zabić jak w filmie
Wszyscy uwielbiamy oglądać filmy – ale dla niektórych zabawa zamienia się w obsesję „Zabić jak w filmie” to cykl opowiadający o autentycznych morderstwach, których sprawcy wzorowali się na scenach z hollywoodzkich przebojów, od tradycyjnych horrorów, takich jak „American Psycho” i „Krzyk”, przez kultowe klasyki w rodzaju „Śmiertelnego zauroczenia” i „Taksówkarza”, po współczesne opowieści grozy, jak „Piła” czy serial „Dexter”.Te przerażające prawdziwe historie sprawią, że inaczej zaczniesz patrzyć na filmową fikcję.
Nowe odcinki w poniedziałki, od 2 lipca o 21:00 w Crime+Investigation Polsat

Ostatnie godziny przed śmiercią
W przypadku zabójstw kluczem do rozwiązania sprawy z reguły są ostatnie 24 godziny życia ofiary. Dokumentalny cykl „Ostatnie godziny przed śmiercią” opowiada o autentycznych zbrodniach i zdeterminowanych śledczych, którzy odtwarzają wydarzenia z tego krytycznego okresu, by ustalić motyw i zidentyfikować sprawcę. Każdy odcinek to zabójcza układanka z takich elementów jak zazdrosny małżonek, chorobliwe namiętności, skrywane sekrety i narzędzie zbrodni – z których krok po kroku wyłania się obraz całości. W pasjonujących rozmowach przeplatanych materiałami archiwalnymi i sugestywnymi rekonstrukcjami ożywają emocje, a napięcie sięga zenitu niczym w najlepszych kinowych thrillerach.
W czwartki, od 12 lipca o 21:00 w Crime+Investigation Polsat
 

Prawda kontra prawda
W nowym, oryginalnym cyklu „Prawda kontra prawda” dwoje znanych amerykańskich analityków prawnych, Nancy Grace i Dan Abrams, dyskutuje o głośnych przestępstwach i procesach sądowych. Oboje zasłynęli burzliwymi sporami toczonymi w programie „Good Morning America”, a teraz z równą pasją omawiają sprawy kryminalne, którymi żyje Ameryka, przedstawiając własne, często fascynujące i radykalnie odmienne, opinie na najróżniejsze aspekty każdej z nich. Na każdy odcinek składa się staranna analiza prawna, prezentacja głównych osób związanych z daną sprawą, ich nigdy wcześniej niepokazywane wypowiedzi, a także materiały zrealizowane specjalnie na użytek programu.
Nowy program w środy, od 25 lipca o 22:00 w Crime+Investigation Polsat

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX 410

Najtańszy dekoder cyfrowy HDTV marki Opticum do współpracy z kartami...

129 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...
reklama