reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2018-10-18 - 2018-10-19 - 2018-10-20

Sport w polskiej TV 16.06.2018

dodano: 2018-06-14 13:27
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata w 4K: Argentyna – Islandia. Transmisje live z Ligi Narodów siatkarzy tylko na kanałach sportowych Polsatu.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

17:30 Golf: US Open, Shinnecock Hills:
3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
CANAL+ Sport 2

21:45 Rugby: Mecz testowy:
Argentyna – Walia

 
Eleven Sports 1

15:00 Tenis: ATP World Tour, Hertogenbosch:
1/2 finału

17:00 Tenis: ATP World Tour, Hertogenbosch:
1/2 finału

20:30 Piłka nożna: La Liga 2:
Real Valladolid – CD Numancia
 
Eurosport 1

09:00 Wyścigi samochodowe: Le Mans:
Wyścig

11:30 Wyścigi samochodowe: Le Mans:
Wyścig

13:00 Wyścigi samochodowe: Le Mans:
Wyścig

14:45 Wyścigi samochodowe: Le Mans:
Wyścig

16:05 Wyścigi samochodowe: Le Mans:
Wyścig

18:05 Wyścigi samochodowe: Le Mans:
Wyścig

20:05 Wyścigi samochodowe: Le Mans:
Wyścig

22:05 Wyścigi samochodowe: Le Mans:
Wyścig

00:05 (so/nd) Wyścigi samochodowe: Le Mans:
Wyścig

03:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: Le Mans:
Wyścig

05:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: Le Mans:
Wyścig
 
Eurosport 2

13:30 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Słowenii:
Etap 4

15:00 Kolarstwo szosowe: Route du Sud:
Etap 3

17:00 Tenis: WTA World Tour, Nottingham:
1/2 finału

19:30 Siatkówka mężczyzn: Mecz charytatywny All-Star Volley:
Mecz
 
Polsat Sport

10:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów:
Australia – Chiny

14:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów:
Francja – Brazylia

17:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów:
Bułgaria – Kanada

20:00 Boks: Warsaw Boxing Night: 
Andrzej Fonfara  – Ismail Sillakh

02:30 (so/nd) Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów:
USA – Polska
 
Polsat Sport Extra

07:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów:
Korea Południowa – Włochy

09:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Katalonii:
3. sesja treningowa

10:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
3. sesja treningowa

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Katalonii:
3. sesja treningowa

12:35 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Katalonii:
Sesja kwalifikacyjna

13:30 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
4. sesja treningowa

14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
1. sesja kwalifikacyjna

14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
2. sesja kwalifikacyjna

15:05 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Katalonii:
Sesja kwalifikacyjna

16:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów:
Niemcy – Argentyna

21:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów:
Iran – Serbia
 
Polsat Sport Fight

19:00 Boks: Warsaw Boxing Night: 
Andrzej Fonfara – Ismail Sillakh

20:00 Boks: Warsaw Boxing Night: 
Kris George – Josh Kelly
 
Polsat Sport News

19:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów:
Rosja – Japonia

 
Super Polsat

02:30 (so/nd) Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów:
USA – Polska


 
TVP 4K

12:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Francja – Australia
Komentarz: Tomasz Jasina, Kamil Kosowski

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Argentyna – Islandia
Komentarz: Maciej Iwański, Maciej Żurawski

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Peru – Dania
Komentarz: Jacek Jońca, Mirosław Trzeciak

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Chorwacja – Nigeria
Komentarz: Michał Kwiatkowski, Robert Podoliński
 
TVP 1

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Argentyna – Islandia
Komentarz: Maciej Iwański, Maciej Żurawski

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Chorwacja – Nigeria
Komentarz: Michał Kwiatkowski, Robert Podoliński
 
TVP 2

12:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Francja – Australia
Komentarz: Tomasz Jasina, Kamil Kosowski

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Peru – Dania
Komentarz: Jacek Jońca, Mirosław Trzeciak
 
TVP Sport

12:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Francja – Australia
Komentarz: Tomasz Jasina, Kamil Kosowski

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Argentyna – Islandia
Komentarz: Maciej Iwański, Maciej Żurawski

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Peru – Dania
Komentarz: Jacek Jońca, Mirosław Trzeciak

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata: 
Chorwacja – Nigeria
Komentarz: Michał Kwiatkowski, Robert Podoliński

02:30 (so/nd) Boks: Gala, Frisco: 
Errol Spence Jr. – Carlos Ocampo

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 AX180 1,8m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

45 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama