reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera serialu „Kolekcja” w lipcu na Epic Drama

dodano: 2018-06-14 13:06
autor: Jan Borejko | źródło: Epic Drama

Kolekcja Epic Drama Lipcowe propozycje kanału Epic Drama to jak zawsze atrakcyjne premierowe pozycje, jak i kontynuacja tytułów, które zdążyły już uzyskać uznanie zarówno wśród krytyków, jak i szerokiej publiczności. 

Kolekcja Epic Drama


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kolekcja
Paryż, rok 1947. Na gruzach zniszczonego wojną miasta wyrasta modowe imperium, tworzone przez czarującego, ale bezwzględnego Paula Sabine'a. House of Sabine przekracza kolejne granice w powojennym świecie mody, ale za fasadą splendoru i elegancji kryje się mroczna tajemnica, która łatwo może zniszczyć z trudem osiągnięty sukces. Problemem jest Claude — młodszy brat Paula, człowiek lekkomyślny i hedonistyczny — którego artystyczna wizja stoi za nową epoką haute couture. Paul i Claude, po wszystkich wojennych trudach, które przeżyli muszą przygotować się do kolejnej bitwy mogącej zakończyć się całkowitym rozpadem rodziny. Brat wystąpi przeciwko bratu, mąż przeciw żonie, wychowanek przeciwko mentorowi… „Kolekcja” to skomplikowana, współczesna opowieść o cenie sukcesu, osadzona w przełomowym okresie historii Francji.
Premiera: niedziela 1 lipca, godz. 22:15
 

Jednostka X
Finałowy sezon „Jednostki X”. Zespół agentów stara się wspólnie ukończyć ostatnią misję i zadać wrogowi cios, który mógłby zmienić losy wojny. Po bolesnej stracie Toma i tych, którzy polegli pod Dieppe, reszcie grupy coraz trudniej jest zachować wiarę w zwycięstwo. Granice ludzkiej przyzwoitości rozciągają się — różnica między dobrem a złem jest coraz trudniejsza do uchwycenia. Bohaterowie stają w obliczu straszliwej prawdy: czasami, aby pokonać wroga, musisz sam się nim stać.
Premiera: wtorek 3 lipca, godz. 21:00
 
Dynastia Tudorów
Po egzekucji Anny Boleyn król Henryk VIII żeni się z Jane Seymour i jest przekonany, że to ona da mu upragnionego syna. Jane zachodzi w ciążę — to dla Henryka wielka radość, którą tłumią liczne zagrożenia: w Anglii dochodzi do buntów religijnych, a w Rzymie papież jest zdecydowany powstrzymać rozwój protestantyzmu. Ataki na nowy Kościół są dla Henryka wyjątkowo kłopotliwe, toteż rosnący w siłę Thomas Cromwell robi co może, aby wykorzenić z Anglii katolicyzm. W październiku 1537 roku Jane rodzi syna, jednak w wyniku trudnego porodu wkrótce umiera. Cromwell chce wykorzystać tę tragedię i znaleźć królowi nową żonę, która pomoże w zawarciu nowych sojuszy i powstrzymaniu katolickiej inwazji. Następczynią Jane Seymour zostaje niemiecka księżniczka Anna z Kleve. Starzejący się król czuje się coraz bardziej zmęczony; walczy o umocnienie swojej pozycji jako głowy Kościoła w Anglii i nikt już nie jest bezpieczny w obliczu jego narastającego szaleństwa.
Premiera: piątek 20 lipca, godz. 22:00
 

Poldark - Wichry losu
Rok 1790. Zamieszki i rewolucja wiszą w powietrzu. Ross Poldark musi walczyć o wolność, kiedy George Warleggan dąży do uznania go za rewolucjonistę, co oznaczałoby wyrok i egzekucję. Francis i Elizabeth są przerażeni; czy Demelza zdoła uratować Rossa przed nim samym? Ross i Francis toną w długach, postanawiają więc połączyć siły i stworzyć nową kopalnię bez udziału Warlegganów. Ross ryzykuje wszystko, biorąc udział
w desperackiej próbie przemytu. Los Poldarków w nieoczekiwany sposób związany jest z doktorem Dwightem Enysem i młodą dziedziczką Caroline Penvenen. Klan Poldarków musi wreszcie zakończyć konflikty i spory. Pytanie — jakim kosztem?
Kontynuacja: niedziela 1 lipca, godz. 21:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...