reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat: TVP Sport HD w otwartym oknie na mundial

dodano: 2018-06-14 10:05
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Cyfrowy Polsat Dzięki porozumieniu Cyfrowego Polsatu z Telewizją Polską wszyscy abonenci platformy, niezależnie od posiadanego pakietu, otrzymali dostęp do stacji TVP Sport HD, która na czas mundialu zmieni się w kanał poświęcony tylko temu wydarzeniu. Widzowie obejrzą w TVP Sport HD ok. 500 godzin relacji z Rosji. Już dziś ceremonia otwarcia i pierwszy mecz pomiędzy Rosją i Arabią Saudyjską w Moskwie.

TVP Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Studio piłkarskie w TVP Sport HD będzie żyło podczas mundialu od samego rana. W programie „Prosto z Mundialu” reporterzy będą informować o tym, co dzieje się w reprezentacji Polski. Później czas na analizę meczów z poprzedniego dnia, którą będą przygotowywać eksperci TVP. W paśmie popołudniowym i wieczornym widzowie obejrzą mecze wzbogacone analizami w studiu i relacjami reporterów. Na koniec dnia czas na „Mundialowy Wieczór”, w którym znajdą się skróty ze spotkań, dokładne analizy („Matematyka futbolu”), komentarze Macieja Szczęsnego („Okiem cenzora”), relacje z Mundialu („Pozdrowienia z Rosji”) i materiały lifestyle’owe dotyczące choćby fryzur i tatuaży zawodników („Stylówka z dnia”). To wszystko dostępne będzie na czas mundialu dla wszystkich abonentów platformy Cyfrowy Polsat, niezależnie od tego, jaki pakiet posiadają.

Mistrzostwa świata są emocjonującym wydarzeniem również dlatego, że zagra w nich reprezentacja Polski. Już 19 czerwca Biało-Czerwoni spotkają się na boisku w Moskwie z Senegalem, w kolejnym spotkaniu, zaplanowanym na 24 czerwca w Kazaniu, Polacy rozegrają mecz z Kolumbią i fazę grupową zakończą 28 czerwca w Wołgogradzie, gdzie zmierzą się z reprezentacją Japonii.

Już dziś, na ok. 30 minut przed pierwszym meczem mundialu pomiędzy Rosją a Arabią Saudyjską, odbędzie się ceremonia rozpoczęcia XXI Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018. Na stadionie w Moskwie pojawi się Robbie Williams, rosyjska śpiewaczka Aida Garifullina i piłkarz z Brazylii, znany król strzelców mundialu 1998 roku – Ronaldo. Po ceremonii, o godz. 17.00 rozpocznie się pierwszy mecz.

TVP Sport HD znajduje się na pozycjach 19. i 122. na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Pozycjoner Moteck V-Box II DiSEqC1.2

Tajwański pozycjoner DiSEqC1.2 marki Moteck V-Box II do sterowania siłownikiem...

240 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/6

Multiswitch Opticum 5/6 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

150 zł Więcej...
reklama