reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wszystkie mecze mundialu także w nc+ GO

dodano: 2018-06-15 11:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

nc+ go Dzięki współpracy z Telewizją Polską abonenci platformy nc+ będą mogli zobaczyć w telewizji mobilnej nc+ GO wszystkie mecze trwających Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Spotkania będą transmitowane na kanale TVP Sport HD, który na czas mistrzostw dołączył do oferty nc+ GO oraz na kanałach TVP1 HD i TVP2 HD, które będą dostępne w nc+ GO w trakcie dwóch dni meczowych 19 i 24 czerwca.

nc+ GO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP Sport HD pokaże na żywo wszystkie spotkania mundialu z wyłączeniem meczów Kolumbia – Japonia, Rosja – Egipt (19 czerwca) i Japonia – Senegal (24 czerwca), które będą transmitowane na kanałach TVP1 HD i TVP2 HD. Spotkania w trzeciej kolejce fazy grupowej rozgrywane w tych samych godzinach będą transmitowane na TVP Sport równolegle.

TVP Sport na czas mundialu zmieni się w kanał poświęcony wyłącznie mistrzostwom świata w piłce nożnej i oprócz transmisji meczów pokaże również skróty i analizy spotkań, materiały reporterskie oraz programy lifestylowe.

TVP Sport HD w nc+ GO będzie dostępny do 15 lipca 2018 r. dla wszystkich abonentów nc+ posiadających kanał w swojej ofercie telewizyjnej. TVP1 HD i TVP2 HD będą dostępne wyłącznie na czas trwania meczów 19 i 24 czerwca.

nc+ GO to mobilna telewizja oferująca dostęp do nawet 119 kanałów TV na żywo, w tym 8 kanałów Canal+ oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie, które można oglądać w aplikacji na urządzeniach mobilnych oraz w oknie przeglądarki na komputerach i laptopach. Dostęp do nc+ GO bez dodatkowych opłat otrzymują abonenci nc+ posiadający ofertę telewizyjną. W ramach usługi zarejestrować można aż 4 urządzenia i zmieniać je w cyklu miesięcznym oraz oglądać programy na dwóch urządzeniach jednocześnie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...
reklama