reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SALTO - platforma OTT od France TV, TF1 i M6

dodano: 2018-06-17 22:17
autor: Janusz Sulisz | źródło: www.groupe-tf1.fr

TF1_France_TV_M6_salto_360px.jpg Będąca własnością publiczną France Télévisions i dwaj główni nadawcy komercyjni, TF1 i M6, stworzą we Francji nową platformę OTT o nazwie SALTO.

Salto_France_TV_platforma_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wspólnym oświadczeniu partnerzy twierdzą, że sojusz trzech czołowych francuskich nadawców odzwierciedla ich stałe zaangażowanie w nadążanie za zmianami we francuskich zwyczajach oglądania.

Poprzez SALTO grupy France Télévisions, M6 i TF1 zamierzają przedstawić ambitną odpowiedź na oczekiwania odbiorców, dostarczając wysokiej jakości, innowacyjną i łatwą w obsłudze usługę. Platforma oferuje niezrównany wybór programów: informacje (biuletyny informacyjne, magazyny, wydarzenia specjalne), sport, rozrywka, francuskie filmy, seriale amerykańskie, filmy dokumentalne i dobre kino.

SALTO będzie również odgrywać aktywną rolę w prezentowaniu treści z francuskiego i europejskiego sektora produkcyjnego.

Ta nowa platforma będzie nie tylko zawierać szeroką gamę najlepszych programów telewizyjnych (na żywo i timeshift), ale także oferować ekskluzywne treści. Użytkownicy będą cieszyć się maksymalną elastycznością bez zobowiązań. Platforma zamierza od samego początku przyjmować programy od innych nadawców.

- Ten projekt jest dla Grupy TF1 mocnym zaangażowaniem w otwartość i strategiczną współpracę zarówno z głównymi graczami z Francji, jak i Europy - powiedział Gilles Pélisson, prezes i dyrektor generalny TF1.

- To da nam w przyszłości całą broń do stawienia czoła naszym wyzwaniom i zawsze będziemy skutecznie spełniać oczekiwania naszej publiczności.


- Stojąc w obliczu potęgi globalnych platform, SALTO zapewni wysokiej jakości usługi dla wszystkich naszych odbiorców i ujawni najlepsze cechy francuskiej i europejskiej twórczości - dodała Delphine Ernotte Cunci, prezes, France Télévisions.

SALTO zaoferuje szereg pakietów subskrypcyjnych, aby spełnić różnorodne potrzeby swoich użytkowników. Mówi się o dwóch poziomach cen 1,99 euro i 6,99 euro, chociaż nie jest jeszcze jasne, co będzie dostępne w ramach tych dwóch cen - czas pokaże.

SALTO zapewni dostęp do ekskluzywnych premier i usług dodatkowych, a także będzie pasował bezproblemowo wraz z istniejącymi darmowymi platformami MYTF1, 6Play i France.tv.

SALTO zaprezentuje mieszankę sportu, rozrywki, francuskiego dramatu, seriali amerykańskich, filmów dokumentalnych i filmów. Opracuje również własne treści francuskie i europejskie.

Otwarcie mówi się, że SALTO powstaje, by obronić się przed potęgami typu Netflix, Amazon czy Showmax.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama