reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dzień z serią „Ocean’s” na kanale TNT

dodano: 2018-06-21 13:01
autor: Jakub Sulisz | źródło: TNT

Ocean's Przystojni mężczyźni, piękne kobiety i przekręt, który ma im przynieść miliony dolarów – tak w skrócie można opisać kultową serię komediowo-kryminalnych filmów akcji „Ocean’s”. Już w najbliższą sobotę, 23 czerwca widzowie TNT będą mogli przypomnieć sobie wszystkie produkcje z Georgem Clooneyem, Bradem Pittem i Mattem Damonem w rolach głównych. Emisja filmów rozpoczyna się od godz. 11:15. 

Ocean's


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Seria „Ocean’s” od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W czerwcu 2018 roku do polskich kin trafi film „Ocean’s 8”, opowiadający o gangu kobiet planujących ryzykowny i niebezpieczny skok na biżuterię. Przy tej okazji warto przypomnieć sobie trylogię, która zachwyciła miliony widzów na początku lat dwutysięcznych. 

„Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra” to pierwsza część przygód charyzmatycznego złodzieja i dżentelmena Danny’ego Oceana. Tuż po wyjściu z więzienia obmyśla on plan skoku na zasoby trzech największych kasyn w Las Vegas, ale dobrze wie, że sam nie da rady. Kompletuje zespół specjalistów z różnych dziedzin przestępczego półświatka i w najdrobniejszych szczegółach planuje całe przedsięwzięcie, w którym nie ma miejsca na najmniejszy błąd. 

Akcja „Ocean’s Twelve: Dogrywki”, czyli drugiej części serii dzieje się kilka lat po napadzie na kasyna w Las Vegas. Ich właściciel Terry Benedict odnalazł członków bandy Ocean’a i postawił każdemu z nich ultimatum: w ciągu dwóch tygodni zwrócą mu skradzioną sumę wraz z odsetkami, albo zginą. Grupa ponownie łączy siły i planuje kolejny skok tym razem w Europie, dzięki któremu spłacą Benedicta. W tej części do obsady filmu składającej się głównie z hollywoodzkich amantów dołączają piękne Julia Roberts i Catherine Zeta-Jones.

Trylogię zamyka film „Ocean’s 13”. Reuben, przyjaciel Danny’ego i członek jego grupy zostaje bezwzględne oszukany i trafia do szpitala. Grupa postanawia ukarać stojącego za tym Willy’ego Banka, właściciela jednego z najbardziej luksusowego kasyn w Las Vegas. W dniu jego otwarcia planują skok, w wyniku którego Bank straci aż pół miliarda dolarów. Żeby plan mógł się udać grupa musi sprzymierzyć się z zaciekłym wrogiem – Terrym Benedictem. Czy uda im się połączyć siły i zrealizować swój cel? 

Plan emisji:

23 czerwca (sobota)
11:15  Ocean’s Eleven: Ryzykowna Gra
13:35  Ocean’s Twelve: Dogrywka 
16:10  Ocean’s 13
18:40  Ocean’s Eleven: Ryzykowna Gra
21:00  Ocean’s Twelve: Dogrywka 
23:30  Ocean’s 13


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw uszczelniający dach z korkiem - ceglasty

Zestaw uszczelniający masztu z nakładką uszczelniająca poszycie dachu, nakładką uszczelniającą...

119 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama