reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec klubowego kanału Lech TV?

dodano: 2018-06-29 17:02 | aktualizacja: 2018-06-29 17:22
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Lech/INEA

Lech TV 30 czerwca 2018 roku dobiega końca umowa, na mocy której INEA została sponsorem tytularnym stadionu przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu oraz sponsorem premium KKS Lech Poznań. Dalsza współpraca nie będzie kontynuowana.

INEA Lech Poznań dziękujemy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Chcielibyśmy podziękować INEA za wszystkie lata współpracy. Sponsoring KKS Lech Poznań obejmował kilka płaszczyzn i na każdej z nich INEA była dla nas zawsze pewnym i godnym zaufania partnerem

– komentuje Karol Klimczak, Prezes Zarządu Lech Poznań.

Podpisana w czerwcu 2013 roku pięcioletnia umowa sponsoringowa zawierała pakiet świadczeń obejmujący nie tylko oznakowanie stadionu, ale też działania marketingowe oraz realizację dodatkowych, wspólnych projektów. W ramach tego zobowiązania INEA produkowała także pierwszą w Polsce telewizję klubową – Lech TV, a logo INEA widniało na koszulkach zawodników poznańskiego Kolejorza.
 

Jesteśmy dumni z tego, że przez 5 lat Stadion Miejski w Poznaniu nosił nazwę INEA Stadion. Cennym doświadczeniem była także produkcja telewizji klubowej Lech TV. Oba projekty dobiegają końca, ale nadal kibicujemy Lechowi i życzymy jak najlepszych wyników sportowych

– mówi Janusz Kosiński, Prezes Zarządu INEA S.A.

Jak wynika z komunikatu - INEA kończy z produkcją pierwszego w Polsce klubowego kanału Lech TV. Ale jednocześnie jak wynika z ustaleń portalu satkurier.pl projekt Lech TV nie zostaje zakończony. Kanał wraca pod skrzydła klubu, a doświadczenia zdobyte przy współpracy z WTK mają być bazą do dalszej pracy. Nie wiadomo w jakiej formie projekt będzie kontynuowany i czy będzie w niego zaangażowany jakiś inny partner. Wg nieoficjalnych informacji nowy sponsor Lecha Poznań ma zostać przedstawiony w najbliższych dniach.

Aktualnie Lech TV mogą oglądać abonenci sieci kablowej INEA., znajdował się na pozycji 7 jako część pakietu Standardowego Przekaz był dostępny także w sieci, ale w chwili obecnej emisja nie jest tam realizowana.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR GT-Sat GT-S3DCSS24 + 3 SAT Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - cyfrowy konwerter hybrydowy - LNB...

399 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388 Dongle do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału HDTV np....

730 zł Więcej...
reklama