reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Travelxp HD bez opłat w WP Pilot

dodano: 2018-06-30 10:44
autor: RO | źródło: satkurier.pl

Travelxp HD W usłudze telewizyjnej WP Pilot pojawił się kanał dokumentalny Travelxp HD. Stacja jest dostępna w pakiecie Starter bez żadnych opłat, ale w słabszej jakości SD. W pakietach płatnych Travelxp HD można oglądać w HD.

Travelxp HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TravelXP to jeden z największych na świecie producentów treści podróżniczych. Tematycznie podzielone programy pozwolą odkryć nieznane, znaleźć miejsce na wymarzony urlop, poznać historię i kulturę różnych zakątków świata czy posmakować lokalnej kuchni. Dla wszystkich pasjonatów podróży! Kanał dostępny jest tylko w wersji anglojęzycznej.

Travelxp HD jest ambitnym przedsięwzięciem Celebrities Management Private Limited, Mumbai, India. Kanał został uruchomiony w Indiach w lutym 2011 roku. Dystrybucją na polskim rynku zajmuje się firma Delegata. TravelXP mogli dotychczas oglądać abonenci wybranych sieci kablowych i IPTV.

WP Pilot jest platformą, która pozwala oglądać kanały telewizyjne bez żadnych zobowiązań i umów. To klienci decydują, jak długo chcą korzystać z wybranego pakietu. Telewizję można oglądać w przeglądarce oraz w aplikacji na telefonie, tablecie i telewizorze.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...