reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Plus: LM i LE UEFA w specjalnych promocjach

dodano: 2018-07-03 14:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Polkomtel

Liga Mistrzów Ipla Klienci usług abonamentowych w sieci Plus będą mogli cieszyć się najlepszymi klubowymi rozgrywkami piłkarskimi na świecie. Specjalnie dla nich przygotowana została promocja, dzięki której będą je mogli oglądać, gdzie chcą i jak chcą. 2 lipca w nowej ofercie Plusa pojawił się Pakiet Ipla Polsat Sport Premium, w którym na żywo i w wysokiej jakości dostępne będą wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz spotkania Ligi Europy UEFA.

Liga Mistrzów Ipla


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z nowej oferty będą mogli skorzystać wszyscy użytkownicy usług Plus Abonament oraz Plus Internet LTE, a dla klientów nowych, przenoszących numer oraz przedłużających umowy będzie ona w specjalnych nowych taryfach nawet za darmo. Taryfy z Ligą Mistrzów i Ligą Europy w cenie to Plus Abonament z wszystkimi usługami bez limitu oraz Internetem Bez Końca za 70 zł miesięcznie oraz Plus Internet LTE z pakietem 100 GB i Internetem LTE Bez Końca za 90 zł miesięcznie.

Pakiet Ipla Polsat Sport Premium
Od 21 sierpnia, czyli pierwszych spotkań rundy play-off, aż do wielkiego finału 1 czerwca 2019 roku na stadionie Wanda Metropolitano, na którym domowe mecze gra Atletico Madryt, 38 najlepszych klubowych drużyn Europy będzie toczyło boje o zwycięstwo w 27 sezonie Ligi Mistrzów UEFA. Wszystko to będzie można śledzić w nowym specjalnym pakiecie Ipla Polsat Sport Premium. Tam również, od rozpoczynającej się 20 września fazy grupowej do rozgrywanego 29 maja 2019 r. finału w stolicy Azerbejdżanu, dostępne będą rozgrywki drugiego z europejskich pucharów - Ligi Europy UEFA.

Towarzyszyć temu będą specjalne programy: przed i pomeczowe studia, dogłębne analizy, rzeczowi eksperci i komentatorzy oraz goście specjalni. A wszystko w specjalnie zbudowanym najnowocześniejszym studio sportowym o powierzchni 700 m2 ze ścianą wideo w rozdzielczości 4x4K i oprawą wizualną w rozszerzonej rzeczywistości (AR) i modelach 3D.

Wszystko to oglądać będzie można nie tylko w domu przed telewizorem. Dzięki telewizji internetowej Ipla, która przygotowała specjalny Pakiet Ipla Polsat Sport Premium, mecze dostępne będą również na telefonie, a także laptopie lub tablecie.

Mistrzowska oferta na małym i dużym ekranie w Plusie
Od 2 lipca pojawią się nowe promocje Plusa, których elementem będzie Pakiet Ipla Polsat Sport Premium. Z usługi tej będą mogli skorzystać użytkownicy wszystkich głosowych i internetowych ofert abonamentowych dla klientów indywidualnych, a oglądanie transmisji nie będzie pomniejszało pakietu danych.

Nowi, przedłużający umowę i przenoszący numer klienci będą mogli wybrać specjalny nowy Mistrzowski Abonament, w którym Pakiet Ipla Polsat Sport Premium z meczami Ligi Mistrzów i Ligi Europy będzie już zawarty:
  • W Plus Abonament oferta z nowym pakietem Ipla to usługi bez limitu (połączenia do wszystkich sieci, SMS-y i MMS-y, Internet Bez Końca) z pakietem roamingowym w UE oraz 120 minutami połączeń międzynarodowych wychodzących, a to wszystko za 70 zł miesięcznie. W tym abonamencie istnieje też możliwość dobrania w dowolnym momencie dodatkowej karty 50% taniej, czyli za 35 zł.
  • W Plus Internet LTE nowa oferta ze sportowym pakietem to 100 GB w podstawowym pakiecie danych i Internet LTE Bez Końca za 90 zł miesięcznie.

Dla pozostałych klientów głosowych i internetowych ofert Plusa w abonamencie Pakiet Ipla Polsat Sport Premium będzie dostępny w formie dodatkowo płatnego pakietu za 40 zł miesięcznie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...