reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koncert „Gwiazdy dla Ziemi” w Polsacie

dodano: 2018-07-03 16:21
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Earth Festival Uniejów 2018 Polsat Plejada topowych muzyków wystąpi podczas koncertu „Gwiazdy dla Ziemi” na „Earth Festival Uniejów 2018”. Usłyszymy między innymi: Agnieszkę Chylińską, Kayah, GrubSona, Happysad i LemON. Koncert poprowadzą Anita Sokołowska i Maciej Dowbor. Transmisja - 8 lipca o godzinie 20:00 w Polsacie.

Earth Festival Uniejów 2018 Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zanieczyszczenie środowiska i niszcząca przyrodę działalność człowieka są problemami globalnymi. Oznacza to, że dotyczą także Polski, która należy do krajów o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu w Europie. W ideę ochrony środowiska angażuje się coraz więcej ludzi. Jednak jej świadomość w społeczeństwie jest wciąż zbyt mała. By ją rozpropagować, w tym roku w Uniejowie zostanie zorganizowana pierwsza edycja imprezy „Earth Festival Uniejów 2018”.

Do współpracy przy koncercie zaproszono czołowych polskich artystów. Usłyszymy między innymi Kayah, która od lat wspiera akcje dotyczące ekologii i działała na rzecz ograniczenia nielegalnego handlu ginącymi gatunkami zwierząt. W koncercie weźmie także udział Andrzej Piaseczny. Wokalista włączał się wcześniej w przedsięwzięcia z zakresu ochrony środowiska – był ambasadorem kampanii „Poznaj swoją naturę”. Obok nich wystąpią: Agnieszka Chylińska, ze swoją „Królową Łez” i „Winną”, GrubSon, Kamil Bednarek, Happysad, LemON. Swoje przeboje wykonają też Tomek Kowalski i IRA, która zaśpiewa wspólnie z LemONem i Kamilem Bednarkiem. Natomiast Filip Lato wykona piosenkę Czesława Niemena pt. „Dziwny jest ten świat”. Zaprezentował ją w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, kiedy wcielał się w legendarnego wokalistę. Tym występem zawojował nie tylko jurorów i publiczność w studio, ale też internatów a fragment programu zanotował w sieci ponad dwa miliony odsłon. Podczas koncertu wyemitowane zostaną też specjalnie przygotowane krótkie filmy pokazujące ogrom strat na naszej planecie.

„Earth Festival Uniejów 2018” odbędzie się w Uniejowie, malowniczym uzdrowisku słynącym z gorących źródeł leczniczej solanki i terapeutycznego mikroklimatu.

Koncert „Gwiazdy dla Ziemi” - „Earth Festival Uniejów 2018” - w niedzielę, 8 lipca w Polsacie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...