reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja WP numerem 1 wśród kanałów MUX 8

dodano: 2018-07-04 11:02
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja WP

telewizja WP Zgodnie z danymi Nielsen Audience Measurement, w pierwszej połowie 2018 roku Telewizja WP była liderem wśród stacji nadawanych na MUX 8. Dynamika wzrostu w grupie komercyjnej wyniosła 236 proc., informuje nadawca. Telewizja WP ramówkę promuje nowym hasłem: „tyle do zobaczenia”.

Telewizja WP tyle do zobaczenia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spośród kanałów ósmego multipleksu w pierwszym półroczu 2018 roku widzowie najchętniej wybierali Telewizję WP. Z wynikiem 0,37 proc. w grupie komercyjnej all 16-49, stacja zajęła 41. miejsce w rankingu wszystkich dostępnych w Polsce stacji. Jest to wzrost o 236 proc. w porównaniu z pierwszym półroczem 2017 roku. Pozostałe stacje z MUX 8, w grupie komercyjnej znalazły się na pozycjach 44. (Metro), 47. (Zoom TV) oraz 54. (Nowa TV). Pozycję lidera Telewizja WP zajęła również w grupie wszystkich widzów all 4+ (0,39 proc.), grupie widzów telewizji naziemnej all 4+ DTT (0,6 proc.) oraz grupie widzów sieci kablowych all 4+ (0,57 proc.).
 

W Telewizji WP budujemy odważną ramówkę i często poruszamy tematy pomijane przez większe stacje. Świetne wyniki oglądalności to dla nas znak, że idziemy w dobrym kierunku. W naszym studio powstaje również coraz więcej treści, które są chętnie oglądane online, w serwisach WP, jak i w telewizji

– mówi Barbara Bilińska, dyrektor programowa Telewizji WP.

Najpopularniejszymi programami w pierwszym półroczu były „Megafabryki”, „Ucho Prezesa”, „Kabaret na żądanie”, „Mistrzowie Kabaretu” oraz „Pokochaj lub Sprzedaj”. Ramówka jest budowana wokół nowego hasła stacji „tyle do zobaczenia”. Telewizja WP oferuje m.in.: kabaretowe szlagiery, programy dokumentalne, pasma filmowe oraz popularne wśród widzów programy o domach, renowacjach i luksusowych rezydencjach.

Telewizja WP nadaje od grudnia 2016 roku. Dostępna jest jako telewizja naziemna na ósmym multipleksie (MUX 8), na platformie nc+ (kanał 170) oraz w wybranych sieciach kablowych: UPC (kanał 158/116), Vectra (175/194), Multimedia (38), Netia (30), Inea (28), Toya (17) oraz innych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...