reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Żmuda-Trzebiatowska w obsadzie „O mnie się nie martw”

dodano: 2018-07-06 11:31
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

TVP2 TVP 2 Dwójka „O mnie się nie martw” W 9. sezonie dwójkowego serialu „O mnie się nie martw” pojawi się Marta Żmuda-Trzebiatowska. Wcieli się w rolę Moniki Kuczyńskiej - atrakcyjnej i błyskotliwej dziennikarki, skrywającej rodzinną tajemnicę związaną z Markiem Kaszubą.

TVP2 TVP 2 Dwójka „O mnie się nie martw”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W najnowszym sezonie Iga (Joanna Kulig) z wdzięczności dla Pawła (Marcin Korcz) za to, że stanął w obronie Marcina (Stefan Pawłowski) z przymrużeniem oka traktuje jego nowy image i zachowanie. Paweł, który w swoim przekonaniu cudem uniknął śmierci, postanawia czerpać z życia pełnymi garściami. Sylwia (Aleksandra Adamska) patrzy na to z mieszaniną politowania i irytacji. Krzysiek (Paweł Domagała) wraca z półrocznego pobytu w Niemczech i próbuje na nowo ułożyć sobie życie oraz określić swoją relację z Martą (Katarzyna Ankudowicz).

Monika Kuczyńska (Marta Żmuda-Trzebiatowska) jest właścicielką domu, którego część wynajmuje na kancelarię prawną Zarzycki&Kaszuba, sama zaś zajmuje piętro na górze. Wchodzi w życie Marcina, Marka i Igi jako pozytywna postać. Jest energiczną, zdecydowaną kobietą. Szybko zaprzyjaźnia się z Igą. Jednak to tylko pozory. Tajemnica rodzinna, którą skrywa Monika, okaże się dla bohaterów serialu ogromnym zagrożeniem.

Marta Żmuda-Trzebiatowska ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Zadebiutowała w serialu telewizyjnym TVP1 „Dom Niespokojnej Starości”. Grała w wielu znanych serialach, m.in. w „Na dobre i na złe”. Na dużym ekranie pojawiła się m.in. w komedii romantycznej „Nie kłam, kochanie”, „Serce na dłoni”, „Śluby panieńskie” czy „Och Karol 2”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...