reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy program podróżniczy „World of Wonder” w CNN

dodano: 2018-07-09 13:35 | aktualizacja: 2018-07-09 19:33
autor: Jakub Sulisz | źródło: CNN

Richard Quest World of Wonder CNN Program „World of Wonder” można podsumować w jednym zdaniu: „Odwiedzimy ciekawe miejsca by spotkać się z fascynującymi ludźmi”, mówi Richard Quest, prowadzący nową podróżniczą serię na antenie CNN International

Richard Quest World of Wonder CNN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Każdego miesiąca Quest będzie podróżował do innego miejsca, aby odkryć jego DNA i dowiedzieć się, co napędza konkretne miasto i jego mieszkańców. Widzowie poznają bohaterów, którzy opowiedzą o tym, jak historia i korzenie miasta ukształtowały jego teraźniejszość i aktualny rozwój. Nie jest to jednak program o turystyce, jedzeniu czy kulturze, a o poszukiwaniu esencji danego miejsca. 

Pierwszy odcinek zabiera widzów do serca miasta, któremu świat bacznie się przygląda, czyli do Waszyngtonu. Quest z pomocą tych, którzy odznaczyli się w historii miasta, bada siłę Waszyngtonu, która przeprowadziła to miejsce przez największe polityczne wstrząsy przeszłości i teraźniejszości. 

Ludzie są zafascynowani duchem tego miasta, kształtowanym na przestrzeni lat, wieków i dekad, który jednocześnie je definiuje i określa to, co może zaoferować jego mieszkańcom i gościom - mówi Ellana Lee, Senior Vice President, CNN International - Nikt nie jest lepszy w odkrywaniu i opowiadaniu historii niż Richard Quest, prawdziwy kosmopolita z ogromnym doświadczeniem w podróżowaniu po świecie i relacjonowaniu”, dodaje. Dzięki nowemu programowi na kanale CNN International widzowie będą mogli doświadczyć świata pełnego cudów, który zarówno inspiruje jak i dostarcza ciekawych informacji. 


Program „World of Wonder” odwiedzi także m.in. Berlin, Budapeszt i Panamę. Pół godzinny program będzie uzupełniony o dodatkowe materiały, które pojawią się na specjalnej stronie internetowej CNN Travel i w social mediach. 

Premiera programu Richarda Questa „World of Wonder” już w sobotę, 14 lipca o 13.30 na kanale CNN International.

Powtórki programu będzie można zobaczyć w: 
  • sobotę 14 lipca o 21.00
  • niedzielę 15 lipca o 7.30; 12.00 i 20.30 
  • poniedziałek 16 lipca o 10.30  
  • środę 17 lipca o 11.30 i 18.30  

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap HDR1000 plus

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

770 zł Więcej...
reklama