reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Amerykański Chopper: Powrót legendy” w Discovery Channel

dodano: 2018-07-10 11:41
autor: Jakub Sulisz | źródło: Discovery Channel

Amerykański Chopper: Powrót legendy Discovery Channel Legendarny duet amerykańskich twórców chopperów powraca! Po kilkuletniej przerwie Paul Teutul Senior i jego syn Paul Teutul Junior ponownie łączą siły, jednak tym razem w zupełnie nowych okolicznościach. Czym zaskoczą nas Ci motocyklowi artyści, znani ze swojej niesztampowej wizji, ale i szorstkiej, męskiej relacji? Jakie dzieła sztuki wyjadą z ich warsztatu? Czas wsłuchać się w warkot motocyklowego silnika i zobaczyć, jak powstają choppery, które podziwia cały świat.

Amerykański Chopper: Powrót legendy Discovery Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Drogi Seniora z synem rozeszły się prawie dekadę temu. Ich wybuchowe temperamenty i odmienne wizje przy tworzeniu motocykli doprowadzały do częstych kłótni, wzajemnych pretensji i oskarżeń. Każdy z nich poszedł w swoją stronę i zajął się własnym biznesem. Paul Sr. zmodernizował Orange County Choppers, zmieniając firmę w kompleks składający się z warsztatu, kawiarni, kręgielni, restauracji oraz oczywiście motocyklowych ekspozycji. Niezmienna natomiast została ekipa, która współtworzy te cacka. Tymczasem Paul Jr. zaryzykował i postanowił rozpocząć pracę na własny rachunek. Firma, którą założył to nie jedyna zmiana w jego życiu. Obok wyzwań zawodowych pojawiło się to najważniejsze – prywatne, czyli ojcostwo. Odmienna perspektywa, w której się znalazł dość mocno wpłynie na bezpośrednie relacje pomiędzy Teutalami i stanowczo, będzie to pozytywna zmiana. Z kolei poprawa wzajemnych stosunków nie odbije się na jakości ich usług, przeciwnie – zaangażowanie w tworzenie jeżdżących arcydzieł z charakterem tylko zyska na znaczeniu. 

W końcu jak sami mówią choppery to coś więcej niż zwykły motocykl. To jednoślady z duszą, które tworzą historię i odzwierciedlają temperament właściciela. Tu nie ma miejsca na duplikaty. 

Podczas tworzenia motocykla dopisuję do niego historię. I kiedy zmienia się ta historia, zmienia się także wygląd motocykla. Nie robiliśmy dwóch takich samych pojazdów. To unikaty nie do podrobienia. My tworzymy arcydzieła, w których jest jakiś motyw – nieustannie zmienny i w tym tkwi sens – jak mówi Paul Jr. 


Wiedzą co mówią, tworzą bowiem motocykle dla klientów z najwyższej półki i na brak zainteresowania nie narzekają. Zgłaszają się do nich światowej sławy sportowcy, aktorzy, politycy i biznesmeni figurujący na listach Forbesa. Wśród znanych na całym świecie posiadaczy chopperów od Teutulów są m.in.: Bill Murray, Bill Joel, czy Will Smith.

Zaufanie, którym darzą ich zarówno klienci, jak również szerokie grono widzów na całym świecie to zasługa tego nietuzinkowego duetu. Format oparty na autentyczności z pewnością i tym razem nas zaskoczy. 

Zawsze byliśmy autentyczni i tego się trzymamy w nowym sezonie. W Amerykańskim chopperze zobaczycie dobre momenty, ale i te złe. My naprawdę niczego nie udajemy – podkreśla Paul Jr. 

W nowej serii mężczyźni gotowi są odbudować łączące ich więzi i zostawić za sobą burzliwą przeszłość. Liczy się tylko to, co obaj kochają najbardziej. Pasja do tworzenia niepowtarzalnych motocykli dla najbardziej wymagających klientów. 

Z każdym nowym motocyklem Paul Sr. i Paul Jr. ryzykują grube miliony i dobre imię marki. Czy wspólna szalona jazda Teutulów zakończy się sukcesem? Premiera programu już 18 lipca, o godz.: 22:00 na Discovery Channel.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 AX180 1,8m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

45 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama