reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Kabaretowa noc pod gwiazdami” w TV Puls

dodano: 2018-07-19 11:25
autor: Jakub Sulisz | źródło: TV Puls

Kabaretowa noc pod gwiazdami w TV Puls Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, oraz burmistrz miasta Lidzbark Warmiński zapraszają na „Kabaretową Noc pod Gwiazdami” w ramach 39. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Widzów TV Puls bawić będą uwielbiani przez publiczność: Kabaret Paranienormalni, Artur Andrus, Łowcy B. i wielu innych wspaniałych artystów! Prowadzenie: Jarek Marek Sobański i Mariusz Kałamaga.

Kabaretowa noc pod gwiazdami w TV Puls


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lato w TV Puls wciąż trwa! Po znakomicie przyjętej „Wielkiej zabawie TV Puls w Dolinie Charlotty” oraz „20. Mazurskiej Nocy Kabaretowej” TV Puls zaprasza na kolejny wieczór pełen pozytywnych emocji – „Kabaretową Noc pod Gwiazdami”!

Już w piątek 24 sierpnia widzowie TV Puls przeniosą się do Lidzbarka Warmińskiego, gdzie w scenerii gotyckiego Zamku biskupiego wystąpią specjalnie dla nich kabarety: Paranienormalni, Koń Polski, Łowcy B., Kabaret Zachodni, Kabaret Czesuaf, artyści: Artur Andrus, Szymon Łątkowski oraz zespół Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. W roli prowadzących: Jarek Marek Sobański i Mariusz Kałamaga. Będą najlepsze skecze, piosenki i niespodzianki jak np. fraszki Ignacego Krasickiego w zupełnie nowej odsłonie i w muzycznej aranżacji!

„Kabaretowa Noc pod Gwiazdami” jest częścią Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, ogólnopolskiego przeglądu kabaretowego organizowanego od 1976 roku – z przerwami - w Lidzbarku Warmińskim. W ramach „Wieczorów…” odbywają się, oprócz „Kabaretowej Nocy pod Gwiazdami” m.in. Turnieje o Złotą Szpilkę, Wieczory autorskie, czy Wieczór stand-up comedy. Patronem „Wieczorów…” jest Książę Poetów Polskich – Ignacy Krasicki. Występy odbywają się w scenerii XIV-wiecznego gotyckiego Zamku biskupiego. 

Emisja: piątek 24 sierpnia, godz. 20:00. Tylko w TV Puls!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...