reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Igrzyska Pekin 2022 także w 8K

dodano: 2018-07-19 12:36 | aktualizacja: 2018-07-19 15:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: adtv/hiddenwires

8K Powszechnie wiadomo, że Japonia podjęła zobowiązanie wyprodukowania relacji z Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w rozdzielczości 8K, przynajmniej dla widzów w Japonii. Teraz okazało się, że również Zimowe Igrzyska Pekin 2022 mają być zdominowane przez 8K. Takie informacje pojawiły się podczas niedawnego QLED & Advanced Displays Summit w Los Angeles.

8K Super Hi-Vision


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Michael Heiss, członek stowarzyszenia CEDIA, odnosi się na swoim blogu HiddenWires do zapowiedzi Samsunga dotyczących wprowadzenia na rynek wyświetlaczy 8K, które zaprezentuje prawdopodobnie na IFA w Berlinie tej jesieni. Stwierdza także, że ​​igrzyska w Chinach będą poważnym impulsem dla 8K.

Zbliżająca się konferencja MIPCOM również ma skupiać się na treściach 8K. NHK zaprezentuje swoje programy zrealizowane w tej rozdzielczości (mimo że zostaną przekonwertowane do 4K), podobnie jak włoska wytwórnia Magnitude Films, która tworzy dokument o włoskim artyście baroku Lorenzo Bernini. Co do innych treści, jest już wiele firm produkcyjnych wykorzystujących 6K i 8K w swoich działach, szczególnie jeśli chodzi o dokumenty.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały 8K


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...