reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Znakomity wynik Discovery Channel

dodano: 2018-07-25 11:34
autor: Jakub Sulisz | źródło: Discovery Channel

Tajlandia – akcja ratunkowa w jaskini Discovery Channel W sobotę, 21 lipca, telewizja Discovery Channel wyemitowała film dokumentalny „Tajlandia – akcja ratunkowa w jaskini” i odnotowała wynik 4% SHR w grupie komercyjnej (16-49). 

Tajlandia – akcja ratunkowa w jaskini Discovery Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Premierową emisję programu ukazującego kulisy operacji ratunkowej, którą z zapartym tchem śledził cały świat, oglądało średnio 75 tysięcy widzów. Tym samym Discovery Channel znalazło się w pierwszej 10. najchętniej oglądanych kanałów w paśmie o 11:00 i odnotowało udział w rynku na poziomie 4%. Wynik ten jest wyższy o 558% w porównaniu do średniego udziału z 4. poprzednich sobót.

Od 23 czerwca do 12 lipca oczy całego świata zwrócone były na jaskinię Tham Luang na północy Tajlandii. To tam, prawie kilometr pod ziemią, trwała niezwykle skomplikowana akcja ratująca życie 12 młodych, tajskich piłkarzy i ich 25-letniego trenera. Przez ponad dwa tygodnie śledziliśmy dramat uwięzionych i heroiczną postawę ratowników. Z zapartym tchem oglądaliśmy mobilizację służb z całego świata. Ich odwaga, zaangażowanie i chęć pomocy to dowód potęgi ludzkiej solidarności. Niezwykły film dokumentalny „Tajlandia – akcja ratunkowa w jaskini” szczegółowo odkrywa kulisy tej brawurowej i jednocześnie jednej z najtrudniejszych operacji ratunkowych na świecie. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI marki Hollex o długości 3,0m w wersji...

99 zł Więcej...
reklama