reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kabaret na żywo według Paranienormalnych” w Polsacie

dodano: 2018-07-25 15:11
autor: Jakub Sulisz | źródło: Polsat

„Kabaret na żywo według Paranienormalnych” w Polsacie 5. sezon programu „Kabaret na żywo” w jesiennej ramówce zostanie zaprezentowany w zmienionej formule. Do tej pory każdy odcinek miał innych prowadzących. W tej edycji będzie miał jednych gospodarzy, którzy do każdego niedzielnego odcinka zaproszą swoich gości. 
Zapraszamy przed telewizory już 9 września do Polsatu na „Kabaret na żywo według Paranienormalnych”.


„Kabaret na żywo według Paranienormalnych” w Polsacie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Przed nami okres bardzo wytężonej, twórczej pracy. Prowadzenie cotygodniowego programu to przygotowanie scenariusza pełnego dobrego humoru. Zawsze sami piszemy teksty, a przy takiej częstotliwości oznacza to, że prosto z niedzielnego nagrania będziemy pędzić do komputera i pisać materiał na następny odcinek. To jest tempo, w którym świetnie się sprawdzamy od lat! Jesteśmy tak pozytywnie naładowani pomysłami na cały program, a do tego mamy w zanadrzu gości – artystów, z którymi się przyjaźnimy i znamy świetnie ich repertuar, więc są też niejako inspiracją do naszych materiałów – powiedział Michał Paszczyk, z kabaretu Paranienormalni. 

Niedzielny show kabaretowy na stałe wpisał się w polsatowską ramówkę. Dwie godziny premierowych skeczy w wykonaniu topowych artystów kabaretowych to idealna rozrywka na wieczory dla całej rodziny. Jesienią gośćmi programu i Paranienormalnych będą m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Nowaki, Kabaret Jurki, Artur Andrus i Łowcy.B. 
 

Na scenie nie zabraknie też finalistów z castingu, który organizowaliśmy wiosną. Występują z nami od kilku miesięcy, debiutowali w kwietniowym odcinku Kabaretu na żywo, latem dołączyli do trasy, gdzie mają możliwość nabywać doświadczenia na większych scenach. Mamy nadzieję, że spotkają się z gorącym przyjęciem przez widzów – dodaje Robert Motyka, z kabaretu Paranienormalni.

W programie zobaczymy też wspaniałych aktorów, których kabaret Paranienormalni zaprosił do projektu VIP TOUR w marcu tego roku. Michał Czernecki, który wcielił się m.in. w rolę charyzmatycznego producenta filmowego Zygmunta Warszczykońskiego, czy Bartka Kasprzykowskiego, który z dystansem przedstawił świat aktorstwa. Na scenie pojawi się także Tamara Arciuch


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...