reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kryminalne piątki” w sierpniu na kanale TNT

dodano: 2018-07-30 14:07
autor: Jakub Sulisz | źródło: TNT

Zabójcza broń TNT Filmy kryminalne od zawsze przyciągają przed ekrany kin i telewizorów rzesze widzów. Produkcje zaczynające się zbrodnią lub tajemnicą, a następnie pokazujące próby rozwikłania zagadki i ukarania winnych gwarantują emocje na najwyższym poziomie. W sierpniu stacja TNT przygotowała dla swoich widzów nowy cykl filmowy „Kryminalne piątki”, podczas którego wyświetli najlepsze, ponadczasowe kryminały.

Siła magnum TNT


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszym filmem, jaki zostanie wyemitowany, będzie „Siła Magnum”. To już druga produkcja, której głównym bohaterem jest Brudny Harry (Clint Eastwood). Tym razem musi on stawić czoła grupie fanatycznych policjantów dokonujących samosądów na uniewinnionych przestępcach. Czy Harry’emu uda się rozwiązać zagadkę brutalnych mścicieli, którzy przez korupcję i nieudolność wymiaru sprawiedliwości wciąż pozostają na wolności?

Tydzień później widzowie TNT obejrzą „Ściganego”, czyli amerykański film sensacyjny będący remakiem popularnego w latach sześćdziesiątych serialu o tym samym tytule. Obraz opowiada historię Richarda Kimble’a, znanego i szanowanego chirurga, który zostaje oskarżony o zamordowanie własnej żony i skazany na śmierć. Podczas transportu do więzienia ucieka i postanawia na własną rękę odnaleźć prawdziwych zabójców ukochanej. W pościg za nim rusza grupa policjantów dowodzona przez upartego szeryfa.
 

„Wydział zabójstw, Hollywood” to trzeci film, który zostanie wyświetlony w ramach „Kryminalnych piątków”. Jest to komediowo-kryminalna produkcja z Harrisonem Fordem i Joshem Hartnettem w rolach głównych. Dwóch niedobranych policjantów musi rozwiązać sprawę zabójstwa młodego, obiecującego rapera. Czy dorabiający jako agent nieruchomości policjant z pokaźnym stażem i jego młody partner, którego bardziej od służby interesuje kariera aktorska, podołają postawionemu im zadaniu? 
 

 

„Zabójczabroń” to pierwsza część znanej i lubianej serii filmów opowiadającej o przygodach dwóch, na pierwszy rzut oka zupełnie różnych, detektywów. Muszą oni połączyć swoje siły i znaleźć nić porozumienia, by rozwiązać sprawę tajemniczego samobójstwa młodej kobiety, córki znanego bankiera. Podczas śledztwa ich uwagę zwraca Organizacja Cienia. Czy to jej liderzy, walczący o dominację na rynku narkotykowym, są odpowiedzialni za śmierć kobiety? 

Ostatnią produkcją wyemitowaną w ramach „Kryminalnych piątków” będzie „Infiltracja”, czyli trzymający w napięciu dreszczowiec w reżyserii znakomitego Martina Scorsese. Film przedstawia historię policjanta penetrującego od środka struktury mafii oraz mafijnego informatora działającego pod przykrywką w policji. Pewnego dnia obie organizacje orientują się, że mają w swoich szeregach wtyczki. Od tej pory między mężczyznami rozpoczyna się wyścig o najwyższą stawkę.


Plan emisji:

Piątki o godz. 21.00
  • 3.08. – Siła Magnum
  • 10.08. – Ścigany
  • 17.08. – Wydział zabójstw, Hollywood
  • 24.08. – Zabójcza broń
  • 31.08. – Infiltracja 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...