reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

NiSi P1 Prosories - system filtrów dla smartfonów

dodano: 2018-07-31 12:16
autor: Jakub Sulisz | źródło: NiSi

NiSi P1 Prosories filtry do aparatu smartfon Aktualnie prawie każdy robi zdjęcia telefonem komórkowym. Nawet profesjonaliści nie zawsze mają ze sobą aparat fotograficzny, ale zawsze mają smartfona, którego dzięki nowym na rynku filtrom mogą szybko przekształcić w dobrej jakości sprzęt do fotografowania. Firma Sklep Bez Nazwy wprowadziła na polski rynek nowe filtry kwadratowe do smartfonów znanej na świecie marki NiSi, które pomagają pozbyć się ciężkiego sprzętu na rzecz udoskonalonego aparatu w telefonie. Filtry fotograficzne wprowadzają nasze telefony komórkowe i ich funkcje foto na wyższy poziom. 

NiSi P1 Prosories filtry do aparatu smartfon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla entuzjastów fotografii mobilnej: NiSi Prosories P1
Uniwersalny zestaw na filtry kwadratowe NISI Prosories P1 składa się z dwóch filtrów: kwadratowego polaryzacyjnego oraz połówkowego Medium GND8 (0.9), a także z uchwytu filtrowego z klipsem do mocowania na telefonie. Największą zaletą tego kompletu jest dopasowanie do większości smartfonów, w tym iPhone’ów. System umożliwia zamocowanie dwóch filtrów jednocześnie i jest dziecinnie prosty w montażu oraz regulacji. 

Zestaw NiSi P1 Prosories zawiera:
  • uchwyt filtrowy NiSi z klipsem do mocowania na telefonie
  • filtr NiSi kwadratowy Polaryzacyjny
  • filtr NiSi Połówkowy Medium GND8 (0.9)
  • pudełko.
Zaletą jest także cena tego zestawu, która wynosi zaledwie 190,00 zł.


Filtr Nocny do telefonu i neutralny szary o gęstości ND8 (0.9)
Kolejną nowością zwiększającą możliwości systemu są dwa dodatkowe filtry: NiSi Natural Night P1 – Filtr Nocny i Filtr Szary Neutralny NiSi Nano IR ND8 (0.9) przystosowane do uchwytu NiSi P1 Prosories. Pierwszy z nich wyróżnia wyjątkowa specyfika pracy, dzięki której mamy możliwość wykonania zdjęć nocnych bez efektu żółtego, zanieczyszczonego światła. Filtr bowiem blokuje niektóre widma światła, dzięki czemu staje się niezbędnym narzędziem do astrofotografii. Z kolei drugi z produktów, NiSi Nano IR ND8 (0.9), to filtr neutralny szary o gęstości pozwalającej przyciemnić ekspozycję o 3 podziałki przysłony. Tak jak wszystkie filtry kwadratowe marki NiSi tak i te przystosowane do uchwytu P1 Prosories wykonane są z wysokiej jakości japońskiego szkła optycznego (H-K9L) z powłokami NANO, w fazie produkcji filtry poddane są dwustronnemu szlifowaniu oraz polerowaniu, a powłoki IR eliminują światło podczerwone, dzięki czemu zdjęcia pozbawione są efektu zamglenia i stają się bardziej wyraziste.

Sugerowane ceny detaliczne filtrów: 
  • Filtr Nocny NiSi Natural Night P1 – 99,00 zł
  • Filtr Szary NiSi Nano IR ND8 (0.9) - 99,00 zł


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Gadżety


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...