reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-04 - 2022-12-05

4-6.08 Polsat Sport: Badminton, futbol i tenis

dodano: 2018-08-04 03:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 4-5 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mistrzostwa świata w badmintonie, Euro Beach Soccer League, mecze towarzyskie piłkarzy, Fortuna 1. Liga, 2. Bundesliga, Sky Bet Championship, Tarcza Wspólnoty, TFF Süper Kupa, Het Liga, Premier Liga, mistrzostwa świata w rallycrossie, Monster Jam, Moto2, Moto3, MotoGP, Sopot Open, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks i tenis ziemny.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat News, Polsat News 2, Superstacja i Polsat Doku oraz serwisu polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa świata w badmintonie (więcej tutaj), Euro Beach Soccer League (więcej tutaj), mecze towarzyskie piłkarzy, Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Tarcza Wspólnoty (więcej tutaj), TFF Süper Kupa (więcej tutaj), Het Liga (więcej tutaj), Premier Liga (więcej tutaj), mistrzostwa świata w rallycrossie (więcej tutaj), Monster Jam (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), Sopot Open, Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), boks i tenis ziemny.

Plan emisji:

4 sierpnia (sobota)

6:00 Polsat Sport, mistrzostwa świata w badmintonie w Nankinie

9:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

9:00 Eleven Sports 3, „La Liga Promoted Teams” - magazyn

9:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

10:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

12:00 Polsat Sport News, mistrzostwa świata w badmintonie w Nankinie

12:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3

12:55 Eleven Sports 1, 2. Bundesliga: VfL Bochum - 1. FC Köln

13:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej Sopot Open: 1. półfinał

13:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

14:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

15:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej Sopot Open: 2. półfinał

15:05 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2

15:25 Eleven Sports 1, 2. Bundesliga: SSV Jahn Regensburg - FC Ingolstadt 04

15:55 Eleven Sports 2, Sky Bet Championship: Ipswich Town FC - Blackburn Rovers FC

16:00 Polsat Sport Extra, Euro Beach Soccer League: Turcja - Włochy

17:15 Polsat Sport Extra, Euro Beach Soccer League: Białoruś - Polska

17:30 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz

18:25 Eleven Sports 1, Sky Bet Championship: Sheffield United FC - Swansea City AFC

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:55 Polsat Sport Fight, KSW40

20:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Waszyngtonie: 1. półfinał gry pojedynczej

20:30 Polsat Sport News, gala bokserska w Cardiff

22:00 Polsat Sport, gala bokserska w Cardiff

22:00 w Polsacie News i 1:15 w Polsacie News 2, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny
 
W kanałach Polsatu widzowie mogą poznać gwiazdy sportu. Na zdjęciu mistrzyni świata fitness i zawodniczka MMA Kamila Porczyk w programie Polsatu „Gwiezdny cyrk”, foto: Paweł Mazurek/Studio 69
W kanałach Polsatu widzowie mogą poznać gwiazdy sportu. Na zdjęciu mistrzyni świata fitness i zawodniczka MMA Kamila Porczyk w programie Polsatu „Gwiezdny cyrk”, foto: Paweł Mazurek/Studio 69


Noc z 4 na 5 sierpnia (z soboty na niedzielę)

0:00 Polsat Sport News, Monster Jam

0:00 Eleven Sports 4, „The La Liga Santander Champions” - magazyn

1:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Waszyngtonie: 2. półfinałowy gry pojedynczej

1:30 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

1:30 Polsat Doku, „Czas wojowników” - magazyn

3:00 Polsat Sport, gala bokserska w Atlantic City, walka o pas mistrzowski federacji WBO, waga półciężka: Siergiej Kowaliew - Eleider Alvarez

4:00 Polsat Sport Extra, UFC227

5 sierpnia (niedziela)

7:00 Polsat Sport, mistrzostwa świata w badmintonie w Nankinie

8:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: rozgrzewka w klasie Moto3

9:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: rozgrzewka w klasie Moto2

9:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: rozgrzewka w klasie MotoGP

10:00 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Classics” - magazyn

11:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: wyścig w klasie Moto3

12:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej Sopot Open: finał gry podwójnej

12:20 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: wyścig w klasie Moto2

13:25 Eleven Sports 1, 2. Bundesliga: 1. FC Magdeburg - FC St. Pauli

14:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej Sopot Open: finał gry pojedynczej

14:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Czech: wyścig w klasie MotoGP

14:55 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

15:25 Eleven Sports 2, 2. Bundesliga: 1. FC Heidenheim - Arminia Bielefeld

15:30 Eleven Sports 1, Tarcza Wspólnoty: Chelsea FC Londyn - Manchester City FC

16:00 Polsat Sport News, Euro Beach Soccer League: Turcja - Polska

17:15 Polsat Sport Extra, Euro Beach Soccer League: Białoruś - Włochy

17:25 Eleven Sports 2, Sky Bet Championship: Leeds United FC - Stoke City FC

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:45 Polsat Sport News, TFF Süper Kupa: Galatasaray SK Stambuł - Akhisar Belediyespor

20:10 Polsat Sport Extra, mecz towarzyski piłkarzy: FC Bayern Monachium - Manchester United FC

21:00 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Waszyngtonie: finał gry pojedynczej

21:25 Eleven Sports 1, mecz towarzyski piłkarzy: Rayo Vallecano - CF Os Belenenses

22:00 w Polsacie News i 1:15 w Polsacie News 2, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny

22:30 Polsat Sport Extra, Het Liga: AC Sparta Praga - 1. FC Slovacko

22:30 Polsat Sport News, rallycross, mistrzostwa świata: wyścig w Trois-Rivieres

23:55 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

Noc z 5 na 6 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)

0:00 Polsat Sport News, Premier Liga


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...