reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

WP Pilot w pakiecie z prądem od Energa Obrót 

dodano: 2018-08-06 10:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WP

WP Pilot „Telewizja tam, gdzie Ty” to nowa oferta sprzedaży prądu wraz z pakietem kanałów telewizyjnych, dostępnych w usłudze WP Pilot. Energa Obrót, jako pierwsza w branży energetycznej, wprowadziła ją od początku sierpnia. „Telewizja tam, gdzie Ty” gwarantuje dostęp do 70 kanałów telewizyjnych online na komputerach, w Android TV, a także na urządzeniach mobilnych: smartfonach, tabletach i laptopach.

WP Pilot Energa Obrót


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach oferty „Telewizja tam, gdzie Ty” Energa Obrót proponuje klientom dwa pakiety kanałów:
  • Pakiet Prestiżowy Plus – to 70 kanałów telewizyjnych online, w tym 46 w jakości HD,
  • Pakiet Prestiżowy – to 62 kanały telewizyjne online, w tym 41 w jakości HD.

Klienci otrzymują dostęp do popularnych kanałów informacyjnych, sportowych i kanałów dla dzieci.
 

Cieszymy się ze współpracy z tak ważnym partnerem, jak Energa Obrót. Sprzedaż prądu wraz kontentem telewizyjnym to odpowiedź na potrzeby konsumentów. WP Pilot pozwala na dostarczanie najatrakcyjniejszym programów niezależnie od urządzenia, z którego korzystamy i miejsca, w którym przebywamy. Dzięki temu spełniamy oczekiwania pełnej mobilności i elastyczności w oglądaniu telewizji

– mówi Paulina Górska, dyrektor WP Pilot.

W pakiecie Prestiżowym Plus klienci mogą oglądać cztery kanały sportowe sieci Eleven Sports, w ramach których dostępne są rozgrywki najpopularniejszych lig, w tym hiszpańskiej LaLigi Santander, niemieckiej Bundesligi czy włoskiej Serie A TIM. Fani sportów motorowych zobaczą prestiżowe wyścigi Formula 1™, a tenisa zmagania sportowców w ramach ATP World Tour.

W każdej z ofert klienci mogą skorzystać z dwóch wariantów rozliczenia energii elektrycznej.
 

Nasza oferta „Telewizja tam, gdzie Ty” to pierwszy taki produkt na polskim rynku. Urządzenia mobilne są jednym z najbardziej wygodnych kanałów konsumowania treści wideo, których popularność rośnie niezwykle dynamicznie. 70 najpopularniejszych stacji, w tym pakiety sportowe czy poradnikowe w atrakcyjnej cenie, to ciekawa propozycja dla bardzo szerokiego grona klientów. Dodatkową zaletą jest brak kosztów montażu, instalacji czy aktywacji pakietu. Telewizja podąża za Tobą – czyli jest dokładnie tam, gdzie Ty. Wystarczy dostęp do Internetu

– powiedział Dariusz Chrzanowski, wiceprezes Energi Obrotu.

Dostęp do usług telewizji online jest możliwy z Polski oraz wszystkich krajów Unii (w ramach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1128 z dnia 14 czerwca 2017 r. w sprawie transgranicznego przenoszenia na rynku wewnętrznym usług online w zakresie treści).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

439 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...