reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Motowizja strategicznym partnerem medialnym IAME Series

dodano: 2018-08-08 16:36
autor: Jakub Sulisz | źródło: Motowizja

IAME Series Motowizja Do grona sportów motorowych wspieranych przez Motowizję dołączył karting. Stacja stała się strategicznym partnerem medialnym IAME Series – nowości na polskim rynku, której pierwsza w historii runda odbędzie się już 17 i 18 sierpnia na Kartodromie Bydgoszcz.
Motowizja dla IAME Series


IAME Series Motowizja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
IAME Series to niezwykle popularna formuła zawodów kartingowych, która w tym roku rozegra swoją pierwszą polską edycję. Organizatorzy chcą wnieść powiew świeżości do świata polskiego kartingu, w czym pomóc ma patronat Motowizji.

Pierwsza runda
Pierwsza w historii runda polskiej IAME Series odbędzie się 17 i 18 sierpnia na torze Kartodrom Bydgoszcz. Rywalizacja rozegra się w pięciu kategoriach. Zwycięzcy trzech z nich (Mini, Junior, Senior) dostaną życiową szansę – bilet na wielki finał IAME Series we francuskim Le Mans, gdzie zmierzą się najlepsi zawodnicy startujący w regionalnych cyklach tej marki.

Dodatkowo organizatorzy przygotowali klasę „Bezpiecznie przez karting”. Ma ona nie tylko wprowadzić najmłodszych zawodników w świat kartingu, ale również przygotować do przyszłego uczestnictwa w ruchu drogowym. Startujący nauczą się podstawowych reguł jazdy po torze, ale też zasad fair play i szacunku do innych kierowców. 
 

Sport motorowy, zwłaszcza ten polski, ma dla nas ogromne znaczenie. Karting stanowi fundament pod inne serie wyścigowe, dlatego też mamy nadzieję, że wspierając polski karting, wspieramy przyszłe sukcesy naszych rodaków w motosporcie. Obecność kartingu na antenie Motowizji będzie stanowić idealne uzupełnienie oferty sportowej i sprawi, że nasi widzowie będą mieli szansę obserwować jak rozwija się kariera kierowcy wyścigowego od samego startu aż po najbardziej prestiżowe serie zagraniczne. – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

W ramach partnerstwa Motowizji z IAME Series, na antenie ukaże się relacja z tego niezwykłego wydarzenia.

Kolejna świetna wiadomość dla środowiska kartingowego. Motowizja to wymarzony partner w zakresie medialnym. Jako nowa w Polsce seria kartingowa budujemy solidne show, przy udziale mocnych partnerów medialnych co jest niezbędne dla rozwoju tego sportu. Chcemy pokazać prawdziwe oblicze kartingu, przełamać kilka mitów oraz zapewnić jeszcze większy prestiż rywalizacji w IAME Series. Udział Motowizji w tym projekcie to dla nas ogromne wyróżnienie, a dla zawodników i sponsorów ważna promocja. Dla widzów to z kolei okazja, aby lepiej zrozumieć obowiązkowy krok w drodze do F1 i innych topowych serii. Nie możemy doczekać się pierwszych minut pokazujących naszych wojowników w akcji. – mówi Karol Lubas - Dyrektor generalny LRC Promotion (promotor IAME Series)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa Log 2-69 HV

Dobrze zaprojektowana, polska antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej...

85 zł Więcej...
reklama